Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » Ki milyen koktélt készít? Mit...

Ki milyen koktélt készít? Mit tesz bele?

Figyelt kérdés
Írhatnátok koktél készítési módszereket. Ki mit tesz bele(kiwi, narancs, mangó stb.) mennyit? Mivel édesíti, mit lehet bele tenni stb.
2018. jún. 9. 17:49
 1/2 anonim ***** válasza:

Rengetegféle koktél létezik, és rengeteg koktélreceptet lehet interneten is találni.

Na meg tulajdonképpen már az is koktélnek számít, ha két italt összeöntesz.

Mi nem szoktunk otthon koktélok elkészítésével babrálni, meg igazából az a baj velük, hogy néha csomó olyan hozzávaló kell beléjük, amiket nem lehet kisebb szerelésbe is kapni, a koktélba magába viszont kevés kell belőle, így kb. az életben nem fogynának el.

Én szeretem nagyon a piña coladat, cuba libret, riccocconet, orgazmust, tequila sunrise-t, hurricane-t.

2018. jún. 10. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerelésben* (bocsi, tudom így is olvasható, de zavart :D)
2018. jún. 10. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!