Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » Ma egy vidéki periférián lévő...

Ma egy vidéki periférián lévő CBA-ban és egy szegedi cooban (itt drágábban) leltem műanyag üveges 0.5 és 2 literes Mountain Dewt. Szerintetek ez alkalmi dolog vagy állandó lesz egyes ilyen amúgy nem túl szimpatikus üzletekben?

Figyelt kérdés
Eddig mindenhol a dobozost leltem amiből gyakori a szutyok cukormentes sajnos. Viszont ha ezeket lehetne kapni annak tudnék örülni.
2018. jún. 25. 23:27
 1/9 anonim ***** válasza:
59%

Olyan, hogy műanyag üveg, olyan nincs.

Olyan van, hogy műanyag palack, vagy műanyag flakon.

Egy ideig biztos állandó lesz, aztán majd ez is szépen változni fog, és majd nem lesz kapható ez sem.

Én eddig csak a Tescoban láttam ezt az üdítőt, kis fém dobozos kiszerelésben. De szerencsére nem cukormentesen.

Cukormenteset nem is láttam még belőle a boltokban.

2018. jún. 25. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Jó most nem feltétlen kell beszólni mert nem rossz szándékkal írtam. Csak kíváncsi vagyok hátha van itt egy Kasszás Bözsi aki tudja mi a helyzet...
2018. jún. 26. 00:12
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Ne szoljátok le a cukormentes verziót, cukorbetegként én pl tök örülök neki ha kiadnak egy-egy cukormentes verziót üdítőkból.

Egyébként kétlem, hogy állandó lenne, de amig van használd ki.

2018. jún. 26. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Jó neked...nekem még marta is a torkom a cukormentes...:( bár amin nem tudok túllépni az a Cherry Coke.
2018. jún. 26. 00:23
 5/9 anonim ***** válasza:
91%
Azért kapsz náluk, mert ott tanyázik hónapok óta, amekkora forgalom van náluk...
2018. jún. 26. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Erdekes mert az egyikben van forgalom mert kozponti helyen van de a masikban sem volt pedig gyakran benezek. Azt meg nehez lenne elkepzelni hogy honapok ota ott van. foleg hogy a sparban es a tescoban meg akkor sincs....
2018. jún. 26. 07:25
 7/9 A kérdező kommentje:
Sot azota mas coopban is leltem sot meg ujsagarusnal is fel litereset szoval a vegen tenyleg elkezdenek valami normalis uditot is arulni.
2018. jún. 26. 12:13
 8/9 anonim ***** válasza:
48%
Minden hétre fog jutni egy mindenholcsakszarcukormentesMountainDewvan kérdés?
2018. jún. 26. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Mit tehetünk róla hogy az egy ihatatlan szutyok?
2018. jún. 27. 01:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!