Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » Miért egyre ihatatlanabbak az...

Miért egyre ihatatlanabbak az üdítő italok?

Figyelt kérdés
Kivétel nélkül. Meg egyre drágábbak. Sokat ittam régen, de az utóbbi 2 évben 3-szor ha ittam és meg is bántam.
2018. júl. 8. 07:54
 1/7 anonim válasza:
14%
Sajnos azért,mert a gyártók telerakják cukorral/glükózsziruppal és még egyéb dologgal amivel nem kéne.
2018. júl. 8. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
67%
Én már régóta nem iszom üditőket, szomjat a víz oltja legjobban, de ha üditőféleségre vágysz, akkor csinálj otthon valódi citromból limonádét mézzel, vagy gyümölcsteából jegesteát, nagyon jól helyettesíti az übcsiket, esetleg házi gyümölcsszörp is jó választás.
2018. júl. 8. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
89%
#1: pont nem. A megemelt 'chipsado' meg a vilagban tapasztalhato 'egeszseg'-trendek miatt egyre tobbfele udito keszul es egyre magasabb szazalekban cukor helyett edesitoszerekkel.
2018. júl. 8. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Konkretan mi a bajod veluk?
2018. júl. 8. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
88%
#4: szerintem ami nekem is: erezni a mesterseges edesito (uto)izet, a regebbi cukroshoz kepest elegge eltero izeket produkal. A Cherry Coke-ot ifjabb koromban imadtam, ezt a mostani Zero-t nem birom meginni.
2018. júl. 8. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Gyanítom a kérdező nem teljesen hülye, és ha az édesítőszer íze zavarná, akkor édesítőszer nem tartalmazó termékeket (sima coca, pepsi, fanta stb.) venné.
2018. júl. 8. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
sima coca cola fanta meg társaik lettek ihatatlanok.
2018. júl. 8. 17:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!