Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » Ha még életemben nem ittam...

Ha még életemben nem ittam kávét, de néha kellene egy kis frissítés az agyamnak, a capuccino jó lesz, amit itthon elkészítek?

Figyelt kérdés
Mivel abban is van koffein.38/N
2018. júl. 20. 13:48
 1/6 anonim ***** válasza:
77%
Fekete tea, zöld tea is élénkít, de a cappucino is jó, vagy lassan megkóstolhatod a kávét is.
2018. júl. 20. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
41%
A kávé semmit nem frissít az agyon.
2018. júl. 20. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
Nem ,a kávé vízhajtó élénkítő és felviszi a vérnyomást .Hőség van és hűsíteni kell vizet és magas víztartalmú terméseket kell fogyasztani .Agynak nyomelem víz ásványi anyag kell és más nem tömény finom cukor ...
2018. júl. 20. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
65%
Nekem igenis szokott egy kis lökést adni. Amúgy nem tudom mit féltek ennyire a kávétól. Napi 1-2 tejeskávétól senkinek nem lesz semmi baja...
2018. júl. 20. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem tuti, hogy segíteni fog, nem mindenkire hat a koffein. De ha rád igen, akkor jó mindenféle általad készített kávé, csak ne legyen túl gyenge, persze.

Rám a citrusok sokkal jobban hatnak. Bár agyfrissitésre inkább megfelelő életmód, pihenés logikus számomra.

2018. júl. 20. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha kimondottan az agynak kell akkor mate tea és ginko bilóba.
2018. júl. 21. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!