Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » Ti is úgy szoktátok érezni,...

Ti is úgy szoktátok érezni, mintha a Pepsi kóla receptjén mostanában rendszeresen változtatnának?

Figyelt kérdés

Pl. én most a múlthéten úgyéreztem, hogy a pepsi MAX sokkal közelebb került a sima ízéhez, ami egyébként szerintem pozitívum...

Illetve azt is érzem mintha en block kicsit szénsavasabb lenne a pepsi, még mindig nem annyira mit a coca cola, de sokkal közelebb érzem ahhoz.

Én szerdán ittam utoljára, s nagyon erősen ezt éreztem.

Más is van így ezzel?


Ui: elhiszem, hogy sokan nagyon egészségesen élnek, de a kérdésnek ehhez semmi köze.

Nem kellenek az "én nem mérgezem magam ilyenekkel" és hasonló válaszok, mert az off kategóra.


Előre is köszi!


2018. okt. 6. 10:44
 1/3 anonim ***** válasza:
68%
Én azt vettem észre, hogy a címkéjétől függ, milyen az íze, szóval másik címke más ízt takar. Pl. A Britney Spearses címkéjű olyan rossz volt, hogy nem tudtam meginni, a sima kék a legjobb, a fehér címkés és a Michael Jacksonos sem az igazi.
2018. okt. 6. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
68%

Sajnos igen, én is másnak érzem. Régen imádtam, ha épp üdítőt akartam inni, akkor a Pepsi volt az abszolút nyertes, abból is leginkább a Twist. Aztán elkezdett romlani az íze, meg én is felhagytam az üdítőzéssel, inkább főzök egy teát, vagy iszok gyümölcslevet.


Én úgy éreztem, mintha egyre több édesítő lett volna benne cukor helyett, és mellé kissé vizesebbnek is éreztem.

2018. okt. 6. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
42%

Szerintem a közlésköteles összetevőkben nem történik változtatás, azt nem kockáztatnák meg.

Cukor helyett nem tehetnek bele édesítőt, anélkül. hogy ezt fel ne tüntetnék.

A széndioxid szintben viszont lehet változás, mivel a PET csomagolás oxigén diffúz és szökhet valamennyi belőle.

Az élvezeti értéket ronthatja a széndioxid csökkenés.

2018. okt. 6. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!