Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » Miben más a sűrített tejes...

Miben más a sűrített tejes kávé, mint az édesített tejes/tejszínes kávé?

Figyelt kérdés
Sosem ittam még sűrített tejes kávét, felmerült bennem minap a boltban, hogy mi értelme van a sűrített tejnek? másabb tőle a kávé? tudom, próbáljam ki... de addig is hátha okosabb leszek 😀
2018. okt. 6. 17:06
 1/3 anonim válasza:
100%
Abban, hogy mivel a tej eleve túl van cukrozva (ezért sűrített tej a neve) külön cukor édesítés nemis szükség szerű a kávéba.
2018. okt. 14. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
100%

Hogy mi a különbség?

Az édesített tej = tej + porcukor a kávéhoz akkor bele,

a tejszín meg önmagában nem édes szükséges a cukor beletét is és ahogy az előbb (elsőként) írtam a sűrített tejhez nyilván nem kell külön még cukor is a kávèba, ez a különbség.

2018. okt. 14. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

igen ezt gondoltam. de pl. ízre van különbség a sima tejes cukros kávé és a sűrített tejes kávé között?


köszi a választ, megy a zöld pacsi:)

2018. okt. 14. 06:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!