Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » Hogyan tudnék hasznosan...

Hogyan tudnék hasznosan felhasználni egy 21 éves és egy 11 éves bontatlan kólásdobozt?

Figyelt kérdés
1998 nyarán tizenévesen Görögországban nyaraltam nővéremmel, ahonnan hazahoztam egy 0,33 literes fém kólásdobozt. Annyira tetszett a görög betűs díszdoboz, hogy sajnáltam meginni, betettem a vitrinembe. 2008-ban egy családtagom Kínában járt és tőle szintén egy doboz kólát kértem, hogy hozzon. Az olimpiai díszdobozos kínai kólát szintén nem ittam meg, olyan szép és különleges. Úgy gondolom, hogy mindkettő emberi fogyasztásra alkalmatlan, viszont kíváncsi vagyok, hogy pl. hasznos vegyészeti kutatásra érdemesek-e az idős löttyök, vagy díszen kívül bármilyen módon hasznossá tehetők-e? Eladni nem akarom, maximum szerződéssel, amiben a vevő tudomásul vette figyelmeztetésemet, hogy tilos meginni vagy fogyasztásra bárkinek odaadni.
2019. febr. 7. 07:00
 1/4 anonim ***** válasza:
89%
Hasznosan? Kibontod, kiontod a mosogatoba, aztan a dobozt visszateszed a szekrenybe disznek.
2019. febr. 7. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Én még a mosogatóba se önteném, maradjon ott, ahol van, törölgesd róla a port. Vagy használd pl. írószertartónak, mint én az első bécsi sörösdobozomat.
2019. febr. 7. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
42%

Ha nem sérült, szerintem simán meg lehetne inni, de én nem bontanám fel. Úgy jó és értékes, ahogy van.

Az egyik ismerősöm talált a pincéjében egy 20 éve lejárt májkonzervet. Megette és semmi baja nem lett tőle.

2019. febr. 7. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha valami akkor a kóla az biztos nem egészséges jobb úgy ahogyan van. Szebbet mutat ha tele van töltve az üveg. Vegyészeti kutatásra hasznos lehet de mondjuk máskor ha kapsz olyan különleges italt érdemes megnézni/megfigyelni hogy milyen gyorsan bontja le a dolgokat amit beleteszek fogat, húst ilyen dolgomra gondolok.
2019. febr. 12. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!