Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » A hell-től lehet sárga a fogunk?

A hell-től lehet sárga a fogunk?

Figyelt kérdés
Vagy nem lesz ilyen hatasa egyaltalan az energiaitalnak?
2019. febr. 7. 23:00
 1/10 anonim ***** válasza:
78%

Szerintem lehet. De ugye arra is megvan az esély, hogy lottó töltés közben halj meg.

Amúgy ha nem azzal öblögetsz minden nap 2 percenként, nem fogja befogni a fogaidat.

2019. febr. 7. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
92%
En napi 2-3-at benyomtam regen es altalaban hellt vahy monstert. Irtora elszinezte a fogaimat es a sok cukortol el is romlottak na azota inkabb nem.
2019. febr. 7. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
De ha egyet valaki megiszik attol lehet baa vagy nem?
2019. febr. 7. 23:37
 4/10 A kérdező kommentje:
*baja
2019. febr. 7. 23:37
 5/10 lencsefőzelék ***** válasza:
100%
Ha egész életedben csak egyet iszol, akkor nem.
2019. febr. 8. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%
En megittam eggyet es szetrohadt 2 fogam is pedig addig semmi baja nem volt. Megivas utan 3 nappal mar ki is kellett huzatni.
2019. febr. 8. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
95%

Minden nap ittam 2-3 hell-t, volt, hogy többet is. Alapból nem full fehérek a fogaim, de nem színeződtek el. Előtte sok fogam kellett tömni és húzni is. Abba az 3-4 évben semmi baja nem volt a fogaimnak. Ezzel nem azt akarom mondani, hogy védi a fogakat, de baromságot ne beszéljünk már. A fogak csontból vannak, milyen sav lenne benne, amit még nem is tartasz a szádban, csak lenyeled, de a csontot szét marja, de semmi másban nem tesz kárt??

És aki napi 10-20 energia italt iszik?? Ismerek ilyet is, nem tud meglenni nélküle. Hell, monseter, adrenalin, bomba és pár olcsóbb energia ital, neki mindegy igazából csak koffein legyen. De egy lyukas foga nem volt egész életébe és fehérek a fogai. Akkor ő beöntés formájában vagy tölcsérrel juttatja be, hogy ne legyen baja a fogának??

2019. febr. 8. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Szerintem olyaan hatása van a fogakra mint a kávé, tea. Én pl egyiket sem iszom. 3 havonta 1x talán egy hell-t vagy egy " kapucsinót" :)
2019. febr. 8. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
76%
Simán lehet sárga, ha közben egy cigit is elszívsz hozzá.
2019. febr. 8. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szerintem semmilyen hatása nem lesz rád ha nem viszed túlzásba az ivását.
2019. febr. 12. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!