Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » A sárga címkés Lipton tea...

A sárga címkés Lipton tea mesterséges aromákat tartalmaz?

Figyelt kérdés
Furcsán oldódik ki, nem úgy, mint a minőségi, szálas teák, és nagyon hamar színez, valahogy a hatása is más, mint a minőségi teáké, például a Twinings-é vagy a szintén szálas Tetley-é.

#tea #Lipton #sárga címkés Lipton tea #Tetley tea
2016. okt. 4. 09:59
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha hazamegyek megnézem a dobozát :)

Most pont ilyen van. Nekem ízlik. Semmi furát nem tapasztaltam vele.

De nyilván egy filteres tea más, mint a szálas teák.

2016. okt. 4. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
70%

Pont ezért nem szeretem a filteres teákat, sosem lehet tudni mi van benne.

Elméletileg fel kell tüntetni a dobozon mit tartalmaz.

2016. okt. 4. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Olyan, mint ha valami koffeines festék volna a teához hozzáadva. A minőségi, szálas teák sokkal lassabban színeznek és a tea 3-5 perc áztatás után is átlátszó, szép marad ... ez meg olyan sötét, mint a szurok, ha öt percet ázott. :-) ...és érezhetően erősebb is, mint a Twinigs vagy a Tetleys teák. A Twinings is filteres tea, de valahogy egészen más.
2016. okt. 4. 17:01
 4/4 anonim ***** válasza:

Na megnéztem, az van ráírva, hogy tea és aroma. De az nem derült ki, hogy mi az az aroma. Egy másik helyen meg az van írva, hogy ízesített tea. Pedig elvileg nem ízesített.

Egyébként nekem ízlik, semmi bajom vele. Twinings-ot is szoktam inni. Ahhoz képest sem fura vagy nagyon másabb.

2016. okt. 5. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!