Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Igaz hogy a Coca-Cola segít a...

Igaz hogy a Coca-Cola segít a hányinger ellen?

Figyelt kérdés
Néha néha hallottam róla de meg nem próbáltam ti mar probaltataok?Es ha igen hatasos volt?
2011. okt. 21. 19:17
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
84%
Igen, és a ropi. Nekem már segített..
2011. okt. 21. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
30%
Nem hinném hogy a kóla segíthet, inkább ront a helyzeten. Legalábbis nekem.
2011. okt. 21. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
koszi:P:)
2011. okt. 22. 20:09
 4/17 anonim ***** válasza:
88%
A Coláról annyi baromságot terjesztenek, hogy az hihetetlen. Ettől függetlenül akár igaz is lehet, bár a szénsavas üdítő, bármilyen szénsavas folyadék, szerintem is csak ront a helyzeten olyankor. De a szuggesztió nagy úr.
2011. okt. 26. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim válasza:
87%

Nekem eddig mindig segített!


A lényeg, hogy amennyire csak lehet, kavard ki belőle kiskanállal a szénsavat, és először csak nagyon apró kortyokban, szép lassan idd, lehetőleg szobahőmérsékletnél vmivel hidegebben. Megnyugtatja a gyomrot.


A kóláról pedig:

Kóla (Cola nitida, vera, acuminata)

Gyógyhatása: Migrén, neuralgia, hányás, hasmenés elleni készítményekben is alkalmazható. A Coca-Cola egyik alkotóeleme.


Ja és nekem csak a Coca-Cola vált be, a többi Cola nem.

2012. márc. 31. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Nekem segített, kemoterápián is voltam, és ott is volt aki azt itta, nekem nem volt a kemoterápiától hányingerem.
2013. júl. 9. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim válasza:
72%
Akár hiszitek,akár nem nekem teljesen elmulasztotta a hányingeremet,és nem a coca-cola hanem a Pepsi :)
2015. jan. 18. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim válasza:
Igaz
2015. jan. 18. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
75%
A cola eredetileg gyomorgyógyszer volt. Hányás után érdemes inni.
2015. máj. 6. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim válasza:
100%
Én várandós vagyok, és csak a Cola és a ropi marad meg bennem egyenlőre. Nem a legjobb,de a kiszáradásnál lényegesen jobb.ja, nekem mindegy milyen Cola, ittam már Queen colát, Cooposat, Pepsit, mind jó volt.
2015. dec. 7. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!