Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » Milyen kávét ajánlottok?

Milyen kávét ajánlottok?

Figyelt kérdés

Kotyogós kávéfőzőm van, valami normális őrölt kávét keresnék.

Jelenleg Tchibo Familyből főzöm, ami nem rossz, de biztos van jobb is.

Általában tejeskávét iszom.


2019. máj. 23. 11:11
 1/4 anonim ***** válasza:
Mi is a sárga Tchibot szeretjük. Nekem más nem nagyon jött be. Kellőképp erős, én azt szeretem.
2019. máj. 23. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Omnia Classic

Omnia Gold

Tchibo Milano Style

Tchibo Black&White


Próbáld ki őket :)

2019. máj. 26. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha esetleg Budapest közeledbe esik van egy nagy Ázsia center, ott durván félárba lehet kapni kávékat, és ráadásul olyant is importálnak amit senki más.


Tchibo Family 100% robusta. Tchibo boltba bemész lehet tőlük kapni kimérve őrölve vagy akár szemesként rengeteg félét pl, afrikai,guatemalai,brazil stb. Fél kg olyan 2700ft ha jól emlékszem. Viszont szerintem ár arányban a tchibo nem jó minőség.


Lavazza ugye olasz, de nálunk durván túl van árazva. Lavazza weboldalon fent van mindegyik leírása pontosan hogy mit tartalmaz.


Szerintem nálunk a piacon kapható kávék közül messze a dallmayr a legjobb minőség. Ha tejjel iszod akkor Dallmayr classic. Tej nélkül prodomo. Az kicsit savasabb, a classic olyan olaszos. Van van naturmild az is jó mindenhogy.


Esetleg a Tescoban vannak ilyen Finest őrölt kávék mindegyikre rá van írva ízvilág is. Azok is kifejezetten jó minőségűek. Ár arányuk is jó! Azok pl mérföldekkel jobbak mint a tchibo, rengeteg single origin.

2019. jún. 12. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek :)
2019. jún. 12. 20:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!