Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » Melyik csinál finomabb kávét?...

Melyik csinál finomabb kávét? A Szarvasi kávéfőzők vagy a kapszulások? Hiányozni fog nektek a Szarvasi gépekkel készített kávé?

Figyelt kérdés

2019. febr. 12. 18:01
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Egyértelműen a Szarvasi.

Igen, hiányozni fog, így remélem kibír még jó néhány évet a mi Szarvasi kávéfőzőnk.

Bár azon gondolkoztam lehet veszek tartalékba most még egyet.

2019. febr. 12. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
69%

Ha azonos kávéminőséget nézünk, a Nespresso kapszulás jobb, sokkal magagasabb a nyomás benne, de az emberek 95%a nem tud különbséget tenni egy közepes és egy jó kávé közt. A Dolce Gusto viszont vacakabb kávét főz, hiába nagy a nyomás vacakabb a kávé minőség.


De amúgy egy kapszulás gépnél meg egy jó darálós (400k+ forinttól felfele) ezerszer jobb kávét főz.


Amúgy Szarvasi gépem van, azzal is lehet jó kávét főzni.

Kapszulás és a Szarvasi más igényeket elégít ki

2019. febr. 12. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
100%
Nekem szarvasi van már évtizedek óta,nekem az jön be.A gyerekeimnek kapszulás van és alig várom,hogy hazaérjek és főzzek a szarvasival! Már rendeltem egy újat tartalékba.Meg is érkezett,de van tartalék alkatrészem is úgyhogy el leszek egy darabig.
2019. febr. 15. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Na, ajjjajjj!

Mi van most?Megszüntetik a Szarvasi kàvéfőzőt?

Nekünk van Magic de luxe, van kotyogó, és az imádott Szarvasi!

Szerintem régi màr, legalàbbis amikor ide költöztem, ez bizony itt volt

Néha ecettel át szoktam főzni, (igaz, a hàzban nem lehet megmaradni)

2019. febr. 16. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Fanta válasza:
100%
Igen,a Szarvasi mindent visz! Ott legalább lehet szabályozni a kávé erősségét,és az sem mindegy,milyen kávéból főzöd!
2019. febr. 17. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Juliusz48 ***** válasza:
92%
A kapszulásban a kávé fele instant kávé különben csak löttynek hívnák. Kitalálták,hogy miként lehet még többet beszedni egy gyengébb kávéértegy drágább géppel. A németeknél biztos bejön mert náluk hosszú kávékat isznak, de a presszókávé helyett felesleges gyötrődés.
2019. febr. 18. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!