Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » A sima (zöld) Monster és a...

A sima (zöld) Monster és a Lewis Hamilton különbözik valamiben, vagy csak a dobozuk más?

Figyelt kérdés
2019. júl. 1. 11:55
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Különböző ital a kettő. Az összes Monster közül lehet hogy viszonylag hasonlítanak egymásra de azért egyértelmű a különbség.
2019. júl. 1. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszi, de mi a különbség? Mert nincs rá írva ízesítés pl...

A rehab, az például barackos ice tea és szénsavmentes, + monster energiaital.


A Punch az ugye egyértelmű, hogy puncs ízesítésű...


A "The Doctor" pedi citrusos...


A Hamiltonosra nincs ráírva, hogy miben is más...

2019. júl. 1. 13:15
 3/7 anonim ***** válasza:
Őszintén szólva konkrétan az ízét én nem nagyon tudom belőni. Van még amúgy pár másik Monster is aminél nem egyértelmű (Ultra White, Red) Talán ha mondanom kellene valamit akkor a zöld monster a leginkább standard tutti-frutti íz. A Hamilton talán egy kicsit almás-szőlős szerintem. De egyszerűbb megkóstolni szerintem, és érezni fogod a különbséget.
2019. júl. 1. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

A Lewis Hamilton -os Monster a cukormentes változatba tartozik szerintem, én kóstoltam és ezekhez tudnám hasonlítani. Ezekbe a kategóriákban vannak az ULTRA elnevezésű Monsterek (zéró cukor Zéró kalória). Szerintem ezeknek nagyon mű, rossz íze van.


Énnél jobb a Valentino Rossi -s, amibe citrus gyümölcsök vannak. Az ASSAULT a meggyes, jó ízű, PUNCH is jó ízű. Az új a JUICED, ez mangós, ez is nagyon jó. Van még a RIPPER is de ennek elfelejtettem az ízét.


Van a sima Classic az a tuttifrutti. Meg vannak a szénsavmentesek, amik IceTea ízűek. Pl.: REHAB


Vannak még ezenkívül shake-ek, de azokat nálunk nem nagyon árulják boltokba :(

2019. júl. 1. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
52%
Jah, hogy mi van a LH Monsterben... szerintem semmi, szénsavas víz cukor nélkül valami gyenge aromával + a koffein.
2019. júl. 1. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A Lewis Hamiltonos Monster nem cukormentes, bár valóban jóval kevesebb cukor van benne mint általában. A sima Monsterben 55g van egy dobozban, a Hamiltonban 21g. Nekem amúgy speciel az egyik kedvencem.
2019. júl. 1. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
47%

Leírom mi van a doboz hátulján (és tévedtem van benne cukor):


Összetevők:

víz, cukor, glükóz szirup,

étkezési savak: citromsav, bórkősav, szén dioxid

aromák, ízfokozók: eritrit

savanyúságot szabályzó anyagok: nátrium hidrogén karbonát, magnézium karbonát

tartósítószerek: szorbinsav és benzoesav

koffein (0,03%)

édesítőszer: szurkalóz;

vitaminok: B2, B3, B6, B12

színezék: antocianinok

l-arginin-l-tartarát (0,004%), inozitol(0,002%)


100ml

10kj(19kcal) Energia

5,2g szénhidrát - ebből cukor 4,2g

0,12g só


+ a vitaminok. Ez hidd el egy semmilyen ízű szutyok :D

2019. júl. 1. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!