Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » Ma bontottam ki egy Ági...

Ma bontottam ki egy Ági szörpöt és nagy nyomás miatt kirobbant a kupakja. Kissé ilyen állot szaga volt. A kupakban penészfoltokat találtam viszont a lejárati dátum 2020-as. Lehetséges hogy nem volt légmentesen lezárva és esetleg megromlott a szörp?

Figyelt kérdés
Ki öntöttem egy keveset hogy megszagoljam furcsa szaga volt de vettem egy kis bátorságot és szódával megittam kellemes íze volt pont mint máskor.Dobjam ki vagy megihatom nyugodtan?

2019. júl. 20. 23:23
 1/9 anonim ***** válasza:
91%

Valahogy levegőt kapott, és megromlott.

Vagy nem sterilizálták eléggé lezárás előtt. Nem ajánlott a fogyasztása. Tele lehet baktériummal és penészgombával.

2019. júl. 20. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
66%
én nem innám meg.
2019. júl. 21. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
91%

"...nagy nyomás miatt kirobbant a kupakja."


"...nem volt légmentesen lezárva és esetleg megromlott..."


Hát igen, ez bizony lehetséges!

2019. júl. 21. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
25%
És vidd vissza oda, ahol vetted.
2019. júl. 21. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
41%
Lehetséges. Szerintem a szirupot öntsd ki a WC-be,a flakont pedig vágd bele a kukába.
2019. júl. 21. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
72%
Ha valami szemmel láthatóan penészes, az nálam onnan már azonnal felejtős. Mindegy, hogy csak a kupakja vagy a felszíne tűnik olyannak, addigra a penész a belsejét is átjárta valószínűleg. Szóval én biztosan kidobnám.
2019. júl. 21. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
38%
Dobd ki!
2019. júl. 21. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
31%
Ne idd meg.
2019. júl. 21. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
0%

#3: nem lehetséges, a két állítás ellentmond egymásnak. Ha nincs jól lezárva, és levegőt kap, akkor nincs túlnyomás.


Valószínűleg valami szennyeződés maradt az üvegben, azért romlott meg. Mindenképpen kuka.

2019. júl. 21. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!