Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Miért van az, hogy az 5%-os...

Miért van az, hogy az 5%-os sört mindenhol kiadják, a cigarettát meg soha?

Figyelt kérdés

16 éves vagyok, annyinak is nézek ki. Mindketto terméken 18-as korhatár van, mégis az alkoholt könnyebben kiadják. Miért van ez?

(Nem nézek ki idosebbnek a koromnál)

Budapest



2019. júl. 30. 19:24
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
100%
Hát a kettő között azért van némi különbség! Fertőtlenítő hatása miatt az alkohol kis mennyiségben orvosság, nagyobb mennyiségben káros csak, a dohány viszont így is-úgy is káros, és sokkal károsabb az alkoholnál!
2019. aug. 3. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
28%
Ezt most azért írtad ki, hogy mindenki lássa mennyire menő vagy? :D Szerintem ciki a cigi. 16/L (modell vagyok)
2019. aug. 3. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:
Csupán kíváncsiságból, utolsó. Örülök, hogy modell vagy, de ki kérdezte? 😀
2019. aug. 5. 13:54
 14/23 anonim ***** válasza:
20%
Csak érzékeltetni akartam, hogy a szép igényes lányok rá sem néznének egy olyanra mint te. Környezetvédelemről még nem hallottál igénytelen gyárkémény?
2019. aug. 5. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:

Te sem vagy tökéletes attól, hogy modell vagy. 😃 Mindenkinek vannak hibái, és ha valaki szeret valakit, elfogadja minden dolgával együtt.

Közel sem szennyezem annyira a környezetet, mint az autók, gyárak. Szelektíven gyüjtök, nem zuhanyzok 5 percnél tovább.

2019. aug. 5. 20:58
 16/23 anonim ***** válasza:
28%
Mindenkinek van hibája csak nem ekkora. Eleve büdös vagy és alig zuhanyzol.Pfúj már. A víz használatot hasonlítod a dohányzáshoz? Nem nagyon figyeltél Földrajzon. Nem füstölsz annyit min a gyárak? Ez mikyen mentség? Akkor nyugodt szívvel zsebelj ki néhány öreg nénit, az teljesen rendben van hiszen más bankot rabol. Ostoba vagy nagyon ez a fő bajod. Dohányos meg még nem us lehetsz mert mint írtad ki sem adják pisiseknek a cigit a boltban. :D :D Elszívtál pár szálat és azt hiszed mekkora menő vagy. Röhögni szoktunk az ilyeneken. Ettől vagy valaki? :D szomorú ha ez kell neked hozzá mert semmi másra nem vagy képes. A barátom pl. Barlangászik és nagyon jól rajzol és fest meg fotózik. Na az menő! Te meg egy lúzer vagy.
2019. aug. 7. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:

1 éve dohányzom napi fél-1 dobozzal. Nem keresek okokat, hogy miért szoktam rá. Jött, ahogy jött. Nem tudom miért hiszi a legtöbb ember azt, hogy aki dohányzik, mindenképp csak felvágásból csinálja.

Láttam már sok 12 éves körüli kisfiút plázák elott cigarettával a kezükben, na az az, ami nekem is kicsit sok.

Nem ismersz, de lúzernek tartasz. Szegény vagy, belül.

2019. aug. 7. 12:35
 18/23 anonim ***** válasza:
28%
Tévedsz. Szabadidőmben állatokat mentek és önkenteskedem. Te dohányozz addig, annak sok haszna és értelme van. 😝😝😝 Ha nem gondolnád, hogy menő akkor bem írnád ki ide gyagyagyerek.
2019. aug. 7. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:

Értelmezd már azt a szájbak*rt kérdést.. Azért tettem fel a kérdést, mert mindkettore 18 éves korhatár van, viszont az egyiket mégis lazábban kezelik.

K*basz*tt zseniális lehet az életed, ha már napok óta visszatérsz a kérdésemre olvasgatni, hogy vajon mit reagáltam.

2019. aug. 7. 20:14
 20/23 anonim ***** válasza:
100%
Igen zseniális az életem :) :) csak segíteni próbáltam egy nyomorulton akinek cigire meg sörre van szüksége már 16 évesen, hátha észreveszi, hogy ez a betegségeken kívül nem vezet sehova. Még csak hencegsz, de hamarosan tényleg függő leszel ami már nem olyan menő dolog. Nagybátyám is 16 évesen kezdte. Most vágták le az egyik lábát. Le akart ő már szokni 10 éve. Csak nem tudott. Szép jövő elé nézel.....
2019. aug. 8. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!