Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Budapesten hol adnak ki 18...

Budapesten hol adnak ki 18 eves kor alatt alkoholt?

Figyelt kérdés
Tesco,kisebb abc-k?Kerlek pontos helyet irjatok ahol nektek is kiadtak 18 ev alatt az alkoholt!Nem kerek semmi negativat!

2019. aug. 3. 16:19
 1/9 anonim ***** válasza:
25%
Bárhol ha legalább gimis vagy és nem is tűnsz fiatalabbnak. Igazából a legtöbb eladó leszarja. (+tipp: ha sokmindent veszel tehát kaja vásárlást ugyanott intézed, nem 1 üveg vodkával állsz a sorba akkor nagyobb esélyed van, mert ha nem adják ki akkor megmondod h a többit sem viszed el és otthagyod őket ptsába :D)
2019. aug. 3. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
89%
Remélem, hogy sehol!
2019. aug. 3. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
30%
Pontosan nem tudom hol van, de a Móriczon van egy italbolt ahol igen. Van ott a közelben 3 gimi és mindenki onnan szerez piát...
2019. aug. 3. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
15%
Miert lettem 0-ra pontozva? Az igazsagot irtam, nem azt hogy támogatom a kiskorúak alkoholizálását.
2019. aug. 3. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
65%

1. normális eladó/boltos esetén sehol

2. pontos címet kérsz, Ügyeske. Aha, mert a NAV meg a többi hatóság hülye, és nem olvassa a válaszokat, utána meg jól nem ellenőrzi a helyet... gondolkozz már kicsit.

2019. aug. 4. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Személyes tapasztalataim alapján igaza van az egyesnek, nem a helyen múlik hanem a kasszáson meg a te viselkedéseden. Algoritmust nem írnék hozzá, inkább adnék egy univerzális jó tanácsot, ne mindig idegenektől kérj segítséget, hanem ismerősöktől. Kiskapukat és trükköket esélyesebb, hogy ők fognak megmutatni neked, nem az internet népe egy nyílt platformon.
2019. aug. 4. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ hány éves vagy és hogy nézel ki, ha idősebbnek, mondjuk szakállad is van (ha fiú vagy), akkor nem nagyon kérnek személyit. Aki nagyon babaarcú (mint én) attól még 25 évesen is kérhetnek személyit.
2019. aug. 4. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Otthon vagy lakodalomban.


Én mondjuk sosem akartam Budapesten 18 éves korom előtt alkoholt inni, ellenben 30 évesen is elkérik a személyimet, mert nem sminkelek, és emiatt fiatalabbnak nézek ki.

2019. aug. 5. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
0%
Hivatalosan (hál' istennek) sehol!
2019. aug. 6. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!