Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Mi lehet a Dreher söreiben (...

Mi lehet a Dreher söreiben ( Hidegkomlós, Pale, Nyári. Stb ) amitől borzasztó fejfájásom lesz másnap?

Figyelt kérdés

Üdv!

Elég nagy sörösnek mondom magam, mindig csak sört iszok, soha nem töményezek, nem keverek piákat. Mióta kapható a Drehernek a különböző sörei amiket a kérdésben írtam, próbálgattam én, annyira nem is rosszak ízre. Amit megfigyeltem az az hogyha akár 1 dobozzal is iszok belőlük másnap elviselhetetlen fejfájás kínoz. Volt amikor csak ilyen sört vettem egy estére..kb 8 dobozzal, és másnap majd meghaltam. Tegnap este a 7-8 söröm közé bekerült egy hidegkomlós aztán ma reggel úgyébredtem mint aki előző este megivott volna egy üveg bármilyen töményt. Nagyon durva fejfájást okoz és az benne az érdekes hogy, haverral ugyanez történik. Pár hónapja vettünk 4-4 dobozzal és másnap ő is arról számolt be hogy nem bír felkelni és úgyérzi magát mint aki mérget ivott. Bármilyen és bármennyi sört eltudok fogyasztani anélkül hogy másnap bármi bajom lenne, de ezekkel a Dreher sörökkel van valami. Valakinek van hasonló tapasztalata vagy válasza hogy ez miért lehet?



2019. aug. 3. 18:04
 1/4 anonim ***** válasza:
0%

Valószínűleg a hozzá adott cukor

Pl pezsgőknél van ilyen hatás amiben rengeteg a cukor a készítés miatt

2019. aug. 3. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%
Soha nem veszek ilyen kotyvasztott söröket,amiket azért találnak ki,hogy kicsit megnőjön a forgalmuk.Tehát pont lecarom ennek is,meg annak is a hülyeségeit,csak azt a sört veszem,vagyis fajtát,ami eddig jó volt.
2019. aug. 3. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Én ezekből a "különleges kiadásokból" nem fogyasztottam egyszerre többet viszont az alap Dreherből igen és se a régi sem pedig az újabb Dreher Gold esetén nem tapasztaltam másnap semmi különöset.
2019. aug. 3. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem a fejfájás akkor jön, ha a jó zabálásból kettőnél kevesebb jut egy jó sörözésre. Ha van tömény is, akkor a vízhiány is okozhatja, főleg ha só is ment be bőven. Ilyenkor kevésbé édes alkoholmentes italokkal hozzá kell pótolni. A hólyagod felnő a feladathoz, lényeg az egészség, főleg hétvégén. Ha megtörtént a baj, pár izotóniás ital vagy talán inkább egy-két korsó szándékosan tripla töménységű limonádé mézzel kedélyesen megédesítve, bátrabb sózással tovább okosítva jó kezdet egy szelíd rántottához. Egy óra múlva semmi bajod.
2019. aug. 4. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!