Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Volánbuszon lehet inni alkohol...

Volánbuszon lehet inni alkoholt útközben az utasok zavarása nélkül (hangoskodás), vagy ez teljesen tiltott?

Figyelt kérdés

2019. aug. 6. 14:35
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Sajna Tilos tesó.
2019. aug. 6. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Semmilyen ételt és italt nem lehet fogyasztani.
2019. aug. 6. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
89%
Lehet, csak vezess közbe lassabban.
2019. aug. 6. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet, de még senki nem szólt hozzám, ha beleittam az ásványvizembe. Lehetett volna benne vodka is akár.
2019. aug. 6. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem csesztetnének érte nekem inkább az a bajom hogy nem pisálhatnék bármikor ha rám jön, márpedig ha iszok gyakran rámjön xd Ezért van hogy haverokkal nagyobb útra semmiképp se megyünk busszal. Vagy autó vagy vonat.
2019. aug. 6. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Tilos, gyakorlatban minden nap vedel valaki a buszon... Büntethetnének érte, borzalmas kocsmaszag szokott lenni. :/
2019. aug. 7. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!