Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Szerintetek melyik a legjobb...

Szerintetek melyik a legjobb markaju ezek kozzul?

Figyelt kérdés

Sor?

Bor?

Vodka?

Az ara nem lenyeg.



2019. aug. 9. 15:43
 1/8 anonim ***** válasza:
82%
A legjobb márka a szódavíz!
2019. aug. 9. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
71%

Sört nem szeretem.

Ha bor, akkor aszú,vagy száraz vörös. Utóbbit csakis H.Tibi bácsitól, egerből, egyenesen a pincéjéből. Jófej bá, finom nedűvel,gyönyörű picével.

Vodkából a Royalt szeretem.

2019. aug. 9. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
79%
Ha ezek márkák akkor a vodka név tetszik
2019. aug. 9. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Kedves utolso,elnezest hogy rosszul fogalmaztam a kerdest. A sorbol,borbol,es vodkabol melyik a kedvenc markatok?
2019. aug. 9. 17:48
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

A vodkát nem szeretem, mert az csak szeszes víz, nem más, íze nincs, csak ereje, legfeljebb felöntve valami jó édessel, úgy viszont bármelyik elmegy!

A bor finom, de igazából nem szoktam inni, legfeljebb ha valaki hoz valami különleges alkalomra!

Sört viszont rendesen szoktam inni, nem túl sűrűn, hetente 2-3 dobozzal, abból is csak a világosakat, mert ízre is azokat szeretem, és az az igazi a "sör" fogalmán belül. Azokból is személy szerint én az erősebbeket (minimum 5%) részesítem előnyben, több is van, ami nagyon ízlik:

Borsodi Mester

Borsodi Bivaly

Soproni 1895

Beck's

Gösser Spezial

Stella Artois

Carlsberg

Kronenbourg 1664

Leffe Blonde

Faxe 10%

2019. aug. 10. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
56%
Kérdező, amúgy ékezetekről hallottál már? ;)
2019. aug. 10. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó, igen képzeld el hogy hallottam róla...de telefonról könnyebb ékezet nélkül írni. De tessék remélem most bolodog vagy hogy ezt ékezettel írtam le.
2019. aug. 10. 22:47
 8/8 anonim ***** válasza:
85%
Sorok kozul Pilsner Urquell, Carlsberg, Hobgoblin. Borokhoz allitolag nem ertek, mert az edes feher es a jegborok jonnek be, gyartotol fuggetlenul. Vodkat nem tudom meginni, nem tudok nyilatkozni. :)
2019. aug. 11. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!