Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Alkohol+Energiaital a hosszabb...

Alkohol+Energiaital a hosszabb hatásért?

Figyelt kérdés

Szerintetek ha energiaitallal iszok alkoholt, akkor tovább lesz bennem a vigyori?

vagy ha simán tisztán iszom?


olyan válaszokat nem kérek hogy ártalmas e vagy sem.

köszönöm


2010. júl. 13. 18:34
 1/5 anonim ***** válasza:
62%

Szerintem jobban járnál, ha felszívsz egy kis speed-et, majd rádobsz egy extazit és utána rá iszol egy kis redbull - os pezsgőt. És tuti egész éjszaka jóba leszel.

De lehet azt is hogy kokain wiskivel :)

Remélem tudtam segíteni :DD

2010. júl. 13. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
mutter hogy van? nem helyi hülye vagy igaz?
2010. júl. 13. 18:43
 3/5 anonim ***** válasza:

Hát én tapasztalatból írom most le neked, hogy amikor külföldre mentünk, és úgy volt, hogy kb 2 napon keresztül kell vezetni bevásároltam ezekből vettem 3 kartonnal mert akciós volt.


Vigyori nem volt bennem, csak idegesítően pattogtam még a videón is visszanézve, miután meg már elfogyott az első karton tökre átmentem agresszívbe.


Ráadásul a fáradság ha rámtört és már előtte sokat ittam belőle gyakorlatilag kiütött, elaludtam tőle..


Az utsó két kartonnal leraktuk egy szemetes mellé aztán otthagytuk..

2010. júl. 13. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 psytom válasza:

szerintem simán jó...csak így szoktam alkoholt inni ha iszok:) pezsgő+energia ital, vodkabomba, stb...

ha ínyenc vagy próbáld azt, hogy 3decis pohár, beleraksz egy feles jägert kispohárral együtt, és arra kurv aóvastosan és lassan öntöd az energia italt....ha ügyes vagy nagyon szép és finom lesz:)

2010. júl. 13. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nem a hatása lesz hosszabb, hanem a kívánt hatás jön el hamarabb, mert az energiaitalban lévő koffein felgyorsítja az alkohol felszívódását, ergo hamarabb beállsz. Elvileg tovább is bírhatod, de ez egyénenként változik.
2010. júl. 15. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!