Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Miért van az hogy egyes...

Miért van az hogy egyes emberek nem isznak és nem is akarnak inni?

Figyelt kérdés
Több ilyen ismerősöm van például tesóm de egyes barátaim is, így egyszerűen nem akarnak alkoholt inni. De miért van ez nem érzik azt a különbséget azt a boldogságot ami az alkohollal jár? Most nem a részegségre gondolok hanem az a pont jó spiccességre, amikor kicsit zsibbadsz és olyan jókedvű leszel és nyugodt érzés lesz belül. Szerintem ez baromi jó érzés ezek az emberek ezt nem akarják érezni vagy miért nem akarnak inni?
2019. aug. 31. 23:51
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

De jó nekik, bár én se akarnék :-D

Egyébként dicséretes. Nem kell pia ahhoz, hogy jól érezd magad.

2019. szept. 1. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Talán mert mindenféle tudatmódosítók nélkül is rend van a lelkükben.
2019. szept. 1. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az alkohol egy kicsit másmilyen hatással van mindenkire. Én se szeretek inni. Én csak szédülök tőle, megfájdul a fejem és percenként rohangálnom kell a wc-re. + se az íze se a szaga nem tetszik.. Engem nem zavar ha más iszik, de mást se zavarjon cserébe ha én pedig nem.
2019. szept. 1. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
94%

Én személy szerint azért, mert undorító az íze. Legyen szó sörről, borról, rövidről, vagy bármi másról, egyiknek se "jött be" az íze. Akkor meg minek igyam?

Emellett drága, és káros is, szóval abszolút nem éri meg.

2019. szept. 1. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Én sem iszom alkoholt ,mert anélkül is tudok jó kedvü és nyugodt lenni .
2019. szept. 1. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Én azért, mert ittam már eleget és durvákat, elég volt. Szeretek józan maradni, és vezetni tudni, ha kell
2019. szept. 1. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 mindentudó99 ***** válasza:
4%
H9gy mennyi antialkoholista van itt a bor sör röviditaloknál.
2019. szept. 1. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Szeretem a jófajta piákat, de csakis mértékkel, én se berúgni, csupán abba a kissé spicces, mámoros állapotba kerülni, ami mellett jó kedvem lesz. Viszont az se feltétlenül, mert az embernek alkohol nélkül is lehet jó kedve, és mindenkinek egyéni dolga, hogy akar-e inni vagy nem! Én szoktam, de ennek ellenére mondom, hogy ne hari, de szerintem eleve kissé felháborító ez a kérdés, hogy Te számon akarod kérni az embereket, hogy mi az, hogy "nem isznak és nem is akarnak inni?" Légyszíves, ne Te akard eldönteni helyettük! Ez Neked mégis miért fáj?!
2019. szept. 2. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Trevor. ***** válasza:
78%

Ismerek embert, aki nem szereti az ízét. Aztán van, akinek volt egyszer egy olyan másnapja, hogy egy életre megutálta a piát. Van, aki sajnálja rá a pénzt. De csomó más oka is lehet: valaki attól tart, hogy hízlal és negatív példa lehet, ha szülő vagy közeli rokon alkoholista.


Én szoktam inni, ha úgy adódik, de előfordul, hogy kényelmesebb valahova kocsival menni és hazajönni, akkor értelemszerűen nem iszok. Ami az alkohol okozta jókedvet illeti, én hamis boldogságnak tartom, ami ráadásul hamar el is múlik (pedig azért spiccesen felszállni egy szinte üres, meleg buszra, majd leülni és behunyni a szemed... Ahogy zötykölődik a busz és te úgy érzed, hogy egyszerre lebegsz és repülsz... Na ez egy leírhatatlanul jó érzés :D).

2019. szept. 6. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Általában ezt azok mondják akik még életükben nem ittak semmit, és azért mondják mert tulajdonképp azt sem tudják milyen érzés.
2019. szept. 8. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!