Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Lesz még valaha a Lidlben...

Lesz még valaha a Lidlben üveges Argus Gold?

Figyelt kérdés

2016 környékén ismerkedtem meg a piával, de már akkor pár éve kapható volt. Tetszett az íze és az üveg stílusa is, meg hogy nem visszaváltható, így nem kellett cseszkődni a betéti díjjal. Aztán megváltozott a design-ja, sima átlátszó címkéből zöld lett a címke, a hajós, de még úgy is tetszett. Aztán megváltoztatták a receptjét, sötétebb lett, nem aranysárga, és az íze is más, de hamar rájöhettek, hogy ez rossz, mert visszaváltoztatták. Ez tavaly év elején történt. Végül tavaly év végén kivonták a forgalomból, mert az összes Argus példájára dobozost csináltak belőle. De az íze más lett! Eleve mindig más ízű a dobozos sör, mint az üveges, ez itt is érvényes. 200 Ft-ért adták régen és most is, viszont 1%-kal csökkent az alkoholtartalma. 175-ért van az Argus Premium, tehát nem éri meg venni. Dobozost meg amúgy sem veszek.


Szóval jó lenne üveges Argus Goldot inni, de valószínű túl drága volt nekik. Vagy van rá esély, hogy visszahozzák?


2019. szept. 10. 15:36
 1/6 anonim ***** válasza:

Én a változtatás után némi ipari enzimeket érzek rajta amúgy. Viszont a dobozos-üveges különbségét nem igazán.


Ha olyan környezetvédelmi előírások lesznek (és gazdaságilag rá lesznek kényszerítve a cégek) akkor visszajöhetnek az üveges sörök.

2019. szept. 10. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Csak egyet ittam kóstolóba, nem győzött meg. Igaz, előtte akciós volt az Argus Premium, 175 helyett valami 125, szóval vettem egy tálcával. :D És azután vettem a Goldot, nagyon más volt. Megéri az 1%-kal kevesebb alkoholtartalom, hogy 25 Ft-tal olcsóbb a Premium, szóval nincs is értelme venni a Goldot.
2019. szept. 10. 16:38
 3/6 anonim ***** válasza:

Az argusnak sok fajtája van,teszteld őket.

De olyat keress,amiben nincs kukorica,mert azzal csak az alkoholt tolják fel,a minősége meg rosszabb lesz.

Egyébként az tény,hogy az üvegesnek sokkal jobb íze van mint a dobozosnak.

2019. szept. 10. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
hozzák vissza a Beer nevü sört az jó olcso volt szerettem
2019. szept. 10. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Na, a 2 lityós Argus kukorica nekem bejött. Mondjuk az egy elég hülye dolog, mert az is Argus Premium, ugyanaz a piros címke, de az kukoricasör, a dobozos Premium meg sima világos. Nem értek ennyire hozzá. A rendes üveges Argust még talán nem ittam, mert az tényleg drágább, lehet, hogy az az igazi sör, a többi meg csak lóhúgy, a Gold is. :D
2019. szept. 10. 23:07
 6/6 A kérdező kommentje:
#4: már az sincs? Évekig volt.
2019. szept. 10. 23:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!