Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Létezik olyan hogy valaki...

Onyx123 kérdése:

Létezik olyan hogy valaki annyira bepiál hogy még másnap is olyan jókedve van mint este?

Figyelt kérdés

Péntek este a haverjaim annyira beittak hogy másnap estig is olyan vígak voltak

,én ha sokat iszok másnap mindig rossz kedvem van


2019. szept. 29. 12:17
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem létezik.
2019. szept. 29. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Kizárt! Én ha megiszok 1-2 doboz sört, akkor fél napig tök jó kedvem van, másnap már semmi hatása! Töményebbet pedig még óvatosabban iszok! Berúgni sosem akarok, de volt egy nap, amikor rendszertelenül ettem, este megittam rá 1 liter 10%-os Faxe-et, be nem rúgtam, de iszonyú rosszul voltam, és egy kicsit még másnap reggel is éreztem a hatását, de aztán napközben elmúlt!

Ha valaki spicces, annak relatíve hamar elmúlik a hatása, a berúgás már keményebb dolog, de azt is ki lehet aludni, viszont hogy valaki úgy kerüljön spicces jókedvű állapotba, hogy még 24 órával később is ugyanannak a hatását érezze, teljesen lehetetlen! Szerintem a haverjaid még másnap napközben is ittak hozzá, csak azt már elfelejtették megemlíteni, vagy csak szimplán túloztak!

2019. szept. 29. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hogy egészen másnap estig az számomra is kicsit hihetetlen, azért 24 órát nem tart az alkohol, de olyan nekem is volt nem rég egy balatoni nyaralás alkalmával hogy iszonyatos mennyiséget megittam egy nap, éjfélkor lefeküdtem és másnap délután 1 fele kezdtem el úgy rendesen kijózanodni, de ezt tényleg úgy kell elképzelni hogy előtte több mint fél napig ittam és rengeteget, 1 liter töménynél többet meg pár sört is.
2019. szept. 30. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Pl, ha nem iszik. Akkor másnap nem lesz kómás és ugyan olyan jókedve lesz, hiszen az valóban belőle fakadt és nem az elfojtott érzelmeiből, amit alkohollal oldott.
2019. okt. 2. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!