Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Ha este 7-től 1-ig megiszok...

Ha este 7-től 1-ig megiszok egy fél literes vodkát, normális ha másnap nem vagyok másnapos, illetve segg részeg se ivás közben?

Figyelt kérdés
24/ffi

2017. máj. 10. 20:55
 1/8 anonim ***** válasza:
41%
Lassan iszod és nem kevered semmivel, normális.
2017. máj. 10. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Lehet normális is.

Ha pancsolt, alsópolcos borzalmat iszol, attól lehet, hogy nem leszel részeg, de másnapos igen. A jó minőségű vodkákban kevesebb a szennyezőanyag, ami jót tesz a másnapi közérzetnek.

Ha kellő mennyiségű folyadékot (vizet, gyümölcslevet - mindegy az, csak ne alkoholos és ne szénsavas legyen) fogyasztasz mellé, az is sokat segít a másnaposságon.

Azt is megérezni másnap, hogy dohányoztál-e vagy nem. Ha az ember elkezd inni és rágyújt, úgyis többet szív, mint józanon, aztán mikor a dohányzáshoz nem szokott szervezetbe egy este alatt belediktálsz egy doboz cigit, másnap lehet érezni a hatását.

Meg lehet inni 6 óra alatt fél liter vodkát úgy, hogy másnap ne legyen semmi komoly bajod. Az se kizárt, hogy aznap este sem érzed magadat teljesen részegnek.

2017. máj. 10. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha nem iszok más alkoholosat és a kaja is rendben van, akkor én sem érzek sokat ha 6 óra alatt megiszok fél liter vodkát. Ha még jó minőségű is, akkor másnapos se vagyok.
2017. máj. 10. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
52%
Lehetseges, attol fugg, mennyire edzett a majad. Semmi koze a kevereshez, mint irjak a tobbiek, a minoseg, tisztasag viszont mar szamit.
2017. máj. 11. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat kicsit megnyugodtam, azt hittem velem van valami gond. Kulonben nem tudom mennyire alsopolcosnak szamit, de Nicolas /Kalinka amit altalaban iszok/iszunk. :) keverni nem keverem , csak egy fel korty kiserot lekuldok utana kulonben kimarna a nyelvem.
2017. máj. 11. 07:34
 6/8 anonim ***** válasza:
Igen ,normális.Van,hogy fél óra alatt megiszok ennyit.Persze utána lámpaoltás.Van kb.egy, másfél órám.Aztán elaszok bárhol.De nem nagyon szoktam másnapos lenni.
2017. máj. 11. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%

B*szki, hogy lenne normális? Tíz felesről beszélünk!

Az ember már 1-2 felestt is megérez, 10 darab az már nálam képszakadásos - álmomban hányós - majdnem belefulladós kategória.

Ha ennyi után nem vagy segg részeg, az azt jelentheti, hogy a májad már ráállt ennek a mennyiségnek a lebontására, tehát jó rég óta gyakorolhatod ezt a mutatványt, szóval akkor meg ezért nem normális a dolog.

Ne értsd félre, nem ítéllek el, mindenki annyit iszik, amennyit akar...

2017. máj. 12. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Nem vagyok alkoholista , de koromból adódóan valóban gyakran iszok, mert ilyen a társaságom..úgy értem nem szintetikus anyagokkal pörgetjük magunkat, meg nem zöldezünk. :)

a májammal ha gond lenne nem itt pötyögnék nagy valószínűséggel, hanem kezdenék sárgulni, aztán ki tudja. :D

2017. máj. 12. 17:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!