Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Hogyan bírhatom újra a rövid...

Hogyan bírhatom újra a rövid italokat?

Figyelt kérdés

Üdv. Volt egy alkalom, amikor nagy berúgtam a rövid italoktól. Kiderült hogy akkor egy detox elkellett volna de nem kaptam meg, és nem is mentem.

Nos, azóta, ha iszok rövid italt, szörnyű hányinger és rossz érzés kap el. Ez arra utal hogy a szervezetemből hiányzik az aldehid dehidrogneáz.

Nos, valahol lehet olyan tetszett készíteni,ahol ez be bizonyítható?

Illetve, mit lehet tenni hogy újra meg tudjam inni őket és ne kapjon el a hányinger , rosszullét tőle?


2019. nov. 22. 21:39
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Nem arra utal, akkor a sima nem tömény alkoholtól is berúgnál. Az, hogy elkap a hányinger a töménytől egyszerű Pavlovi-reflex, a hányás okozta kellemetlen rossz élmény jön elő. Nekem anno amikor először hánytam töménytől kb. egy évig nem bírtam meginni.

Addig meg vagy hígitod, vagy mondok egy másik trükköt: beveszel a szádba egy korty kísérőt, arra küldöd rá a felest és villámgyorsan lenyeled (így nem érzed annyira az ízét, mert kevésbé érintkezik a nyelveddel).

Egyébként meg, mondhatnám hogy ne igyál töményet, sima félrészegen, szalonspiccel is jól lehet érezni magad buliba, de úgyis inni fogsz :)

2019. nov. 23. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!