Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Utálom a rövid italokat? De...

Lee12 kérdése:

Utálom a rövid italokat? De buliban szeretnék berúgni (jólesik néha a hányás előtti fázis hogy felszabadult vagyok)

Figyelt kérdés

eddig mindig vodkanarancstól rúgtam be de már azt se bírom(az ízét, szinte rosszul leszek)

kipróbáltam a pálinkát vodkát simán és egyszerűen nem bírom amikor lenyelem azt az érzést marja a torkom és nem esik jól

ezt valahogy fel lehet edzeni hogy megszeressem?:D

a sörrel is ez volt hogy nem bírtam most viszont imádom

és ha sörrel rúgnék be? lassabb vagy milyen?


2012. máj. 12. 18:13
 1/10 anonim ***** válasza:
90%

Sörből ha 12 éves elmúltál, meg kell innod vagy 8-10 üveggel, hogy berúgjál. Hányni pedig valami iszonyatos tőle, én nem kívánom neked. Sörből sose igyál annyit hogy kihányd, mert megutálod egy életre. Miért nem iszol bort?


Egyébként rosszul érzed magad a buliban és ezért akarsz mindenáron berúgni? Akkor meg minek mész?

2012. máj. 12. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom ki hogy van vele.

Én 4 sörtől már részeg vagyok.

De rövidezni is szoktam, és 8-10 lemegy.

21/F

2012. máj. 12. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

nem:D alapból vidám kölyök vagyok 16 éves

rengeteget poénkodok meg buliba is jól érzem magam(semmi vita)

csak jól esik 2 havonta berúgni(nem hányni hanem csak szédülni meg satöbbi

eddig ezt egy 4 narancsos vodkával elértem de már kezdem megunni

a sima vodkától meg a pálinkától(mindegy hogy ízes vagy házi) azt se bírom, a bort is rühellem

ha mondjuk buliba egy 3 sört megiszok és utána mondjuk egy két vodkát akkor már kevésbé rossz az íze mint szimplán?:D

2012. máj. 12. 18:34
 4/10 anonim ***** válasza:
Gyanítom, hogy te megutálhattad a töményeket, én konkrétan mindenféle pálinkával vagyok így szilveszter óta, ezt tudnám még részletezni, de nem teszem... Ebben az esetben csak az idő segíthet rajtad, majd elmúlik az undor, de ez akár évekbe is beletelhet. Ha a vodkát vagy pálinkát megutálod, próbáld ki a tequilát, whiskey-t, ha ez sem megy akkor marad a jéger és az unicum. Sörtől soha ne rúgj be, hányni nagyon dúrva tőle, és végig hugyoznod kell majd. A bort sokan szeretik egyébként kólával, én úgy gyűlölöm, de kipróbálhatod.
2012. máj. 12. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
A Jägermeistert sem szereted, mert az k*rva jó. Ihatsz sört is mondjuk azzal az a gond, hogy egy adag fél liter és szénsavas, ezért nagyon eltelít, óránként 2-őt bírok belőle meginni, ezért 4 órára van szükségem, ha sörtől akarok berúgni, a másik gond meg az, hogy tényleg rengeteget kell hugyoznod tőle, kb. 10 percenként járhatsz ki wc-re, de ha rászánod magad, hogy sörözöl több órán át, azért hogy berúgj egy kicsit akkor nagyon vigyázz, hogy a hányásig ne juss el, mert akkor egyszerre fogsz hányni a szádból, és az orrodból, egyszer rúgtam be mocskosul ilyen gyengébb piáktól(2l sör+2l fröccs) és elég szar volt tőle hányni, kerüld el:(
2012. máj. 12. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Loloo válasza:
8 üveg sör általában a Sopronivagy Borsodi a jó :)) és ha még minid talpon érzed magad akkor 2-3 feles :D
2012. máj. 12. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
mert a bortól majd nem fog hányni-.- igyál két korsó sört és rá két whiskeyt jéggel. ez a favorit kombóm, én is ezt a bódult érzést szeretem, ez kiválóan szuperál, nem beszélve arról, hogy szerintem rohadt férfias/stílusos is és pikkpakk úgy megkedveled, hogy megtanulod élvezni is és már nem is a bebaszcsira fogsz hajtani ;)
2012. máj. 14. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

igazából majd megpróbálok kísérletezni

majd pénteken megiszok 3 doboz sört azt megnézem a hatását

igazából vodka pálesz nem amiatt nem szeretem mert sokat ittam volna(mostanság nem is itta) hanem mert utálom alapból az ízüket meg szétmarják a torkom( nem esik jól)

bort nemszeretem kólával se

jégert meg unicomot majd kipróbálom(ezek nem marnak mint a pálesz ugye?

vagy max az lesz hogy 3 sör után már csak nem érzem annyira az ízét a vodkának(csak nem zavar majd:D)

2012. máj. 14. 14:26
 9/10 monster under yo bed ***** válasza:
igyál likőröket, azok elég édesek. :D
2012. máj. 14. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
az unicum is mar, hasonlóan erős mint a pálesz, a jéger meg a hubertus könnyebben iható
2012. máj. 16. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!