Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Melyik a kedvenc sörötök?

Melyik a kedvenc sörötök?

Figyelt kérdés
Én általában Borsodit vagy Kőbányait iszom. Előbbit jobban szeretem. A drágábbak közül a Heineken klasszikusan jó, se nem túl keserű, se nem túl savanyú.

2019. nov. 22. 23:45
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
76%

A cseh, belga és kézműves söröket szeretem.

Kőbányait vagy Borsodit nem tudom mi értelme lenne inni, semmi élvezeti értékük nincs.

2019. nov. 22. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
79%
Kizarolag cseh sort , mivel Csehorzagban elek.
2019. nov. 23. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
95%
Birra Moretti La Rossa olasz vörös sör.
2019. nov. 23. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
59%
Én a "sok" sört szeretem a legjobban. Nincs válogatás! Nagy a szegénység.
2019. nov. 23. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
89%
A cseh söröket szeretem, főleg a Bernardot (mind kivéve Ipa) vagy Klostermannt. , Otthon, csak úgy ritkán sörözöm, de akkor Staroprament iszok vagy Millert, vagy valami ízesített "üdítőt" (Sommersby pl).
2019. nov. 23. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%
Ritkán iszok sört, de akkor hoegarden rozét.
2019. nov. 23. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%
mindenki mást szeret, én az angol és belga ipa sörökért vagyok oda.
2019. nov. 23. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
Az abszolút favorit a Witte Raaf (búza). A második, jellegében, ízében is totálisan elütő az meg ugye a Guinness, ezt sűrűbben iszom, sőt rendszeresen, az elsőként említettet itthon már alig-alig kapni sajnos, anno az Old Amsterdamban ( a Királyi Pál utcában volt) szerettem meg a kilencvenes évek közepén, manapság már csak rendelni tudom neten, nem is tudom árulnak-e valahol még.
2019. nov. 23. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
67%
Legtöbbször Sopronit iszom, szerintem azért az árért teljesen elfogadható. Szeretem a meggyes sörüket is.
2019. nov. 23. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
A Soproni APA bolondít egy ideje, persze ha tehetném, a gyulai Corner vaskosabb ipáját vedelném helyette, sokkal frissebben adja az illatokat. A Rizmajer világosát szerettem még, meg talán a szarvasiakét. Bolti sörökből a legolcsóbb Szalon tud kellemes meglepetés lenni. A Budweiser is tetszik, csak ugye ár. Kukoricások közül egyedül a kőbányait vagyok hajlandó elfogadni, de nem hatosával, mert akkor már fosással indul a reggel. Neked az általad felsoroltakhoz a Gössert és a Carlberget ajánlanám, eléggé állva hagyják az itthoni Heinekent sörségben, de még mindig könnyű kis világosok. Meglepő módon a Pennys Arany Korsóból a legerősebb teljesen ehető még. Olcsóbb a kőbaltásnál, és nincs reggel fosgejzír a trónon.
2019. nov. 23. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!