Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Melyik a kedvenc kommersz...

Melyik a kedvenc kommersz sörötök és miért?

Figyelt kérdés

Lehet viszonylag ritkább is, drágább is, mindegy...

Vagyis a kommersz alatt nem azt értem feltétlenül, hogy Soproni, meg Kőbányai.


Csak, hogy alapvetően arra gyártják Őket, hogy egyes nagyobb vállalatok üzleteibe elérhetőek legyenek és mondjuk a top 10 legelterjetebb vállalat boltjaiban meg is található Magyarországon.


Lehet barna is, meg világos is, bármilyen...


Illetve ne értsetek félre, az sem baj, ha a szó klasszikus értelmében kommersz, ha az a kedvencetek, fő az őszinteség.


Nekem például az tavaly a kedvencem a Duvel volt, bár lehetett volna egy hangyányit kevésbé keserű, de szerintem a 0.33 L-es kiszerelés simán megérte azt a 800 forintot, szóval tényleg elég finom volt.


Lehetett kapni a Sparban és Aldiban is, de mostanában nem látom...


2019. jún. 8. 19:19
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Soproni ipát vagy apát veszek leggyakrabban.
2019. jún. 8. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
87%
Hoegaarden
2019. jún. 8. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
23%
Mi az, hogy kommersz?
2019. jún. 8. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
3: leírta a kérdező, hogy mire gondolt.
2019. jún. 8. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Paulaner
2019. jún. 8. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Én csakis a világos söröket szeretem, természetesen főleg az ízük miatt, másrészt szerintem abban nyilvánul meg általánosságban a SÖR fogalma. És bár nem vagyok alkesz, de az erősebbeket (minimum 5%) részesítem előnyben!

Nem tudom, mennyire számít kommersznek, ha egy sör minőségibb fajta, de olcsó (fél liter 300 Ft alatt), és szinte akármelyik hétköznapi üzletben (például Spar-ban) kapható. Több kedvencem is van:

Borsodi Mester

Borsodi Bivaly

Soproni 1895

Gösser Spezial

Stella Artois

Beck's

Carlsberg

Kronenbourg 1664

2019. jún. 9. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Soproni IPA, mert nagyon finom, könnyen csúszik, és relatív olcsó. (280ért veszem)
2019. jún. 10. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Karlskrone, Argus
2021. dec. 27. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!