Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Milyen íze van a vodkának és...

Milyen íze van a vodkának és a whiskeynek?

Figyelt kérdés
+Mivel szoktátok keverni őket? (Pl. Fanta, stb.)

2019. dec. 8. 16:23
 1/8 anonim ***** válasza:
60%
Vodka és whiskey íze.
2019. dec. 8. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
36%
alkohol, és alkohol füstaromával
2019. dec. 8. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
62%

Vodka naranccsal, energia itallal

Whiskey Colával.


De normális ember tisztán issza.

2019. dec. 8. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
66%
Szerintem te még sehogyan se idd, ha mégis, akkor a whiskeyt kólával, a vodkát bármivel mert semleges alkoholize van. Üresen nem fog izleni, meg gondolom nem is olyan minőségit innál, amit vétek higítani
2019. dec. 8. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
12%

Vodkát nem ittam.

Whiskyt szoktam, gyömbérrel vagy kólával. Vagy tisztán. Az ízt nem tudom mihez hasonlítani, többféle van.

2019. dec. 8. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nagyon erős alkohol ízük van, sokkal erősebb mint a sörnek vagy a bornak.
2019. dec. 8. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
79%
Elmondom neked, ha te meg elmondod nekem, hogy milyen a kék szín!
2019. dec. 8. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Vodka kivétel mindent csakis tisztán iszok!

A vodkának semmi íze nincs, csak ereje, ami nem csoda, elvégre csak víz és finomszesz keveréke, gyakorlatilag jó erős alkoholos víz! Bármivel felöntve jobb, mint önmagában, de akkor is vannak kivételek, például a gyárilag citromos Kalinka valami borzadály! Leginkább narancslével felöntve a legjobb, de kóla is mehet, vagy akármi, amit szeretsz!

A whiskey-t leginkább kólával szokták felönteni, de azt is bármivel lehet, viszont én inkább tisztán iszom, úgy az igazi, és szerintem érdemes kiélvezni a saját ízét! Bár nem sok whiskey-t kóstoltam eddig, de a 2 különböző alapíz megvan: van a selymesen lágy sima keserű (például Ballantines), azért abszolút nem rajongok, nélkülözöm, illetve van a kellemesen füstös-szenes utóízű (például Jack Daniel's és Jim Beam), azokat viszont imádom, nehezen tudnám valaha is megúnni!

"Felkészítésként" ennyi, persze a személyes tapasztalat a lényeg, vagyis ha Te magad próbálod ki őket! Egészségedre! :)

2019. dec. 9. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!