Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Ez az ital honnan ered?

Ez az ital honnan ered?

Figyelt kérdés

Örököltünk egy házat és annak a pincéjében találtunk valamilyen Armand de Brignac Brut Gold Ace (remélem helyesen írtam) feliratú pezsgőt. Vagyis beírtam internetre és innen derítettem ki, hogy pezsgő, mert üvegnek elég fura alakja van, de további infot nem találtam róla.

Esetleg arra gondoltam, hogy majd elajándékozom,mert nem szeretjük a pezsgőt, de nem tudom, hogy mennyi ideje van itt.. Avas pezsgőt sem szeretnék adni senkinek.

Nagyon hálás lennék ha valaki aki jártas a pezsgő kategóriában, tudna segíteni..



2019. dec. 26. 00:42
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Nem igazán értelek.

Én is beírtam googleba, és minden infó előjött, hivatalos honlap, stb...

Egyik hazai üzletben éppen 130 ezer pl, díszdobozzal. Díjnyertes pezsgőről van szó. Igazi sznob rongyrázós.


Szerintem így már érdemes lehet felkeresni a gyártót is, hogy mit vállalnak szavatosság tekintetében, vagy akár egy szakembert is meg lehetne kérdezni.

Egy ilyen pezsit nem ajándékoznék el. Ezt pénzzé kell tenni!

2019. dec. 26. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Azt láttam, hogy nem olcsó, de nem pezsdített annyira fel az összege. Azért még se milliókról van szó, hogy táncot járjak miatta és azonnal nagy intézkedésekbe fogjak :')


Nyilván ha lesz rá mód akkor pénzzé teszem, de annyira nem sietős, viszont ha beírom a netre nekem csak olyan weboldalakat dob be ahol rendelni tudok ilyet.

De holnap akkor tovább kutakodok és megfogadom a tanácsod :)

Köszönöm szépen a gyors választ :=)

2019. dec. 26. 01:23
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Ha te ittál már avas pezsgőt, akkor nagyon érdekes ember lehetsz. A dió szokott megavasodni, meg a mák. A pezsgő megbuggyan vagy megromlik.


A pezsgősüvegen rajta szokott lenni az évjárat is. Nézd meg. Ha 50 évnél régebbi és nem akarsz pezsgőben fürdeni, tényleg jobb volna eladni, leginkább árverésre bocsátani.

2019. dec. 26. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!