Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Hogy igyam a bort ha túl savas?

Hogy igyam a bort ha túl savas?

Figyelt kérdés

Sikerül mindig olyat választanom ami egy idő után nem esik jól. A házit benyakalom, de a boltban 800-1100 Ft közötti vörös borokból választok. Kólával milyen? Még nem próbáltam.

1x nagy vukk volt a fürdőben, pirosra festettem vele az egész kádat, na ha azt szobában csinálom... nem akarom



2020. jan. 4. 21:51
 1/8 anonim ***** válasza:
Hígitsd fel szódával és málnaszörppel. Vagy colát adsz hozzá, ez a vadász ital.
2020. jan. 4. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
Öntsd ki, ha nem ízlik. A vörösborok túlnyomó része ún. "száraz" és ezek jó része keserű-savanyú vacak. Szóval nyugtalanítóan nagy az esély arra, hogy egy random palackban ihatatlan hulladék lesz.
2020. jan. 4. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
huh, és a fehérrel mi a helyzet, hasonló?
2020. jan. 4. 23:16
 4/8 anonim válasza:
Nekem a fehér bevált szőlő üdítővel vagy sprite kólával szoktam inni de néha még magában is Nem émelyít nincs úgy tőle savam sem.
2020. jan. 4. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ügyesen idd
2020. jan. 5. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Vöröset nem szeretem, pont a savassága (és a tannin tartalma miatt). Fehér borban is van tannin, de a vörösborban kb. 60-szor annyi van, mint a fehérben.
2020. jan. 5. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Igyál rozét....azok nem annyira savasak

P.l.Juhász rozé vagy Bodri Rozi

2020. jan. 5. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek, akkor biztos nem vörös lesz hanem fehér vagy rozé
2020. jan. 5. 14:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!