Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Milyen weboldalak vagy könyvek...

Milyen weboldalak vagy könyvek léteznek az alkoholfogyasztás és berúgás szabályairól?

Figyelt kérdés

Csak mert már mindenről van tanácsadókönyv vagy weboldal. Erről viszont még soha nem találtam.

-Mit mivel NE keverjünk...

-Hogyan kerüljük el Vukot...

-Vagy milyen italkombinációkkal milyen hatást lehet elérni...

-Hogyan kerüljük el a macskajajt...

stb stb.


2010. júl. 21. 14:25
 1/5 anonim ***** válasza:

egyszerűen csak nem kell felemelni a poharat és nem lesznek ilyen kérdéseid


nem hiszem,hogy a gyakorikerdesek.hu-ból alkoholista klubb lett

2010. júl. 21. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Nem vagyok alkoholista és nem is őket kérdezem. Valami félreértettél, de nagyon. :)

Akkor jól értelmezem, az a tanácsod, hogy ne igyak semmiféle szeszesitalt?

2010. júl. 21. 14:39
 3/5 anonim válasza:

Ilyenről könyv szerintem nemigen létezik, ezek a dolgok inkább szájhagyomány (és persze saját tapasztalatok :D) útján terjednek.


Pár ilyet én is elmondok, amik garantáltan tesztelve vannak :D; hátha segít.


- alapszabály, hogy keverésnél az italok színét kell figyelembe venni, ezért szokták a vörösbort kólával, a fehérbort szódával keverni. De fehérbor nagyon jó még pl sprite-tal. Ha ezt a szín-elvet betartod nagy baj nem lehet :D


- Ne igyál túl sokat :D Sokkal jobbat erre én se tudok, anyni hogy jól kajálj be buli előtt, ez az egy ami tényleg hasznos, ha éhgyomorra iszol sokkkal előbb behánysz.


- Ezt a kérdést nem igazán értem :D Mindegyik italkombinációval be tudsz rúgni, kivéve ha nem csavarlazítót keversz olajhigítóval :D


- Lefekvés előtt igyál rohadt sok vizet, anynit amennyi belédfér +0,5 litert, ez nagyon fontos. Ha meg tényleg másnap reggel valami nagoyn fontos dolgod van, akkor lefekvés előtt hánytasd meg magad, majd vegyél be valami fejfájáscsillapítót. Nem egy elegáns módszer, de hatásos :D Persze víz az ide is kell, amennyit csak tudsz.


Na remélem tudtam segíteni, jó piálást :D

2010. júl. 21. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem azt mondom, hogy ne igyál szeszesitalt.

Igyál, mértékkel.

2010. júl. 21. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha nem kevered, kihevered.
2010. júl. 22. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!