Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Megbontott bor tárolása?

Megbontott bor tárolása?

Figyelt kérdés
Ha megbontok egy üveg bort, és mondjuk marad az alján 1 deci, azt hogyan kell tárolni? Mert többször tapasztaltam, hogy ha így áll napokig, vagy hetekig, akkor más lesz az íze. Esetleg valakinek van ötlete, hogy hogyan érdemes tárolni?

2020. febr. 17. 11:42
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Hűtőben, döntött palackban.
2020. febr. 17. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mi visszarakjuk a hűtőbe. Őszintén, még soha nem állt ott további hetekig. :D Legkésőbb egy héten belül mindig elfogy, annyi idő alatt nem szoktunk érezni rajta semmit.
2020. febr. 17. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Értem, szóval akkor hűvös helyen legyen.
2020. febr. 17. 12:09
 4/7 anonim ***** válasza:
31%
Aki nem tud meginni egy üveg bort, minek kezdi meg?
2020. febr. 17. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Rakd jegkocka tartóba vagy kicsi dobozba és fagyaszd le! Főzésnél, martás készitesénél bármikor felhasználható.
2020. febr. 17. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
44%
Egy decit felesleges meghagyni húzd le :)
2020. febr. 17. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hetekig nem nagyon próbáltam még tartani, de néhány napig rendszeresen, és semmi baja nem lett eddig még. A fehéret és a rozét beteszem mindig a hűtőbe, de a vöröset még bontottan sem feltétlenül.
2020. febr. 18. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!