Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Lányok, milyen röviditalokat...

Lányok, milyen röviditalokat szerettek?

Figyelt kérdés
Ha beültök valahova, mit szoktatok kérni, mi a kedvenc alkoholos italotok?

2020. febr. 26. 12:59
 1/9 anonim ***** válasza:
84%
Semmit. Nem szeretem a rövidet. Számomra nagyon rossz íze van minden erősebb italnak. Édes koktélokat és a pezsgőt szeretem.
2020. febr. 26. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Szeretem a whiskey-t és a Baileys-t.
2020. febr. 26. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha beülünk valahova akkor nem rövidet iszunk. Azt otthon alapozáskor mikor még jártunk rendszeresen bulizni, vagy karácsonykor.

De amúgy én jégeres vagyok. Más rövidet nem szeretek.

2020. febr. 26. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
77%

Finom pálinka - és ezalatt nem a nagyfater guggolós vegyesét értem, hanem néha 1-1 korty valóban finom, gyümölcsízű, normális pálinkát (kedvencem a szőlő)

Erdélyi áfonyapálinka - tudom, ez is pálinka, de annyira más mint amit idehaza főznek a többi gyümölcsből, hogy nálam külön kedvenc. :)

Ánizsos rövidek (ouzo, vagy méginkább a bolgár mastika)

Mentalikőr


A többit nem igazán szeretem, a gyógynövényes vonaltól (jager és társai) konkrétan rosszul leszek. :D


25N

2020. febr. 26. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Jobb minőségű pálinkát, vagy tequilát iszom rövidnek, ha beülök valahova barátokkal. De egyébként ritkán fogyasztok rövidet, inkább vodka-szódát szoktam fogyasztani.
2020. febr. 26. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Csak a tiszta, jófajta pálinkát iszom meg.

Az úgynevezett kontyalávalókat ki nem állhatom.

2020. febr. 26. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Jagerre még egy szavazat 😊
2020. febr. 26. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Igazából mindent megiszok, a legrosszabb szilva/körte meg mindenféle ízesítésű szeszes italtól kezdve az abszintig :D


A kedvenceim:

Vodkás koktélok - vodkanarancs, bloody mary, vodka sprite...

Fütyülős

Royal ízesített vodkái

Hubi

Tátra Tea (ha be akarok rúgni)

Rum (de csak az igazit, egyszer ittam igazi kubai rumot, az nagyon finom)

Whisky kóla

Meg régebben nagy tequila fan voltam, csak egyszer úgy berúgtam tőle, hogy azóta már ha ránézek rámjön a hányinger.

2020. febr. 29. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ha rövidet iszom, az whiskey, pálinka vagy tequila. Illetve egy luxemburgi barátnőmtől kapok néha luxemburgi mézlikőrt, de ugye azt csak akkor iszom ha vele találkozom, mert máshonnan nem tudok szerezni.

Ha beülök valahova, nem mindig iszom rövidet, ha nem olyan az alkalom akkor általában sört, száraz fehér vagy rozé bort vagy gin&tonikot kérek.

2020. febr. 29. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!