Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Menyire káros ha tini lányok...

Menyire káros ha tini lányok berúgnak?

Figyelt kérdés
valami olyat hallottam hogy a férfiak szervezetéből 3 hónap és ki ürül az alkohol vagy ilyesmi és hogy a lányokból sosem és ez maradandó kárt is okozhat valahol a méhnél vagy a jövő belli gyerek hülye lehet tőle vagy valami ilyesmi

#lányokivászata
2020. jan. 19. 18:38
 1/7 anonim ***** válasza:
56%
ez hüjeség hogy nem ürül ki belöllük a jövő belli gyereket ez nem be fojásollya
2020. jan. 19. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
80%

Nem a pia, az utána következő gang-bang kúrás árt meg nekik.

>:)

2020. jan. 19. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Barackoshányás ***** válasza:
81%
🤨
2020. jan. 19. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
71%

Ugyan a teljes választ nem tudom, de arról hallottam már, hogy igenis káros a gyereknemzésnél. (Férfiaknál is).

Már az ókori görögök is tudták ezt.


A kérdés azon részét nem tudom, hogy lányoknál kiürül-e. Szerintem igen, egy idő után.

2020. jan. 19. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
75%

Pont 2019 december 31 én számolt be az omsz szóvivője arról, hogy egy tini srác fogadásból egy liter töményet ivott meg és az életét vesztette.


Ez az egyik hatása az alkoholnak.


Ha a többi is érdekel, keress rá az "alkoholmérgezés" és a "foetel szindróma" szavakra. ;)

2020. jan. 19. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
78%
Az alkohol aldehiddé bomlik, ami kvázi méreg. Ez károsítja az ivarsejteket is. Csak amíg a férfiaknál folyamatosan újratermelődnek a spermiumok, addig nőknél a tüszők magzati korban alakulnak ki és megállnak az osztódás egy szakaszán. Majd minden egyes ciklusban pár tüsző "felébred" és továbbfejlődik, végül 1 fog ovulálódni, abból lesz a petesejt. Tehát a nők már magzati kortól kezdve rendelkeznek x tüszővel, soha nem alakul ki több, ezek indulnak fejlődésnek. Ezért mondják azt is, hogy az a terhes nő akinek lány magzata van és dohányzik, nem csak magát és a gyerekét hanem az "unokáit" is károsítja.
2020. jan. 19. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Tini lányok amúgy se az " ivással " foglalkozzanak. Láttam én is szépeket, banánt, gumicukrot miegymást vodkába áztatva, fél óra után már issza mint a vizet, aztán meg szedni kell őket sorba össze. Jobb esetben csak másnapos lesz meg kap szüleitől egy fejmosást, de hallottam nem egy olyat is, hogy " valahogy " terhes lett, csak épp halvány lila gőze sem volt , hogy mikor és hol és ki...
2020. jan. 21. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!