Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Szerintetek melyik az aljább?

Szerintetek melyik az aljább?

Figyelt kérdés

Kevert vagy ízesített/sima vodka (persze ebből sem a minőségi)

Melyiket választanátok ha "kéne"?

Én személy szerint utálom mind a kettőt, de a barátaim kb csak erre tudnak gondolni, ha buli van. Annyira ciki.



2020. máj. 8. 03:11
 1/7 anonim ***** válasza:
87%

A vodka olcsó és egészen jól üt, ezért vannak ráizgulva sokan. Én nem szeretem, néha néha iszok, de nagyon ritka alkalmakkor mert nem szeretem az olcsó vodkát mint pl. Royal v Kalinka.

A drágák finomak, de drágák és nincs rá pénzem. 😀

2020. máj. 8. 04:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem a kevert aljább. A vodka azért tiszta ital, a másnap se olyan kellemetlen tőle. Meg bár magába szerintem is szar a royal meg a kalinka de ha normális arányba bekevered valami gyümölcslével úgy teljesen iható.
2020. máj. 8. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
66%
Nem a piával van baj, hanem azzal aki nem tudja a mértéket. Nincs "alja" ital, max alsó polcos :-)
2020. máj. 8. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
26%

Még az igazán minőségi ital is "alja ital" lesz, ha alja ember issza.

Az izlés nem lehet vita témája, tehát a kérdés megválaszolhatatlan.

2020. máj. 8. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem például a meggyes Royal elég finom, nincs rossz vodkaíze, egész kellemes. A sima Royal/Kalinka azok tényleg eléggé selejtek, de gyümölcslével vagy szénsavas üdítővel elég hígra keverve nekem megfelelnek. Személy szerint ha olcsón akarunk kijönni akkor még a vodka a legjobb. Például a Ballantines picit drágább és szerintem sokkal undorítóbb.
2020. máj. 8. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
77%
A kevert a legalja.
2020. máj. 8. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
81%
5-ös ha neked a Ballantines undorító, akkor valószínű te alapból nem szereted a whiskyt. Az alap whiskyk közül a Ballantines a legkezdőbarátabb, nagyon le van butítva, karaktere alig van de cserébe lágynak számít, a piros Johnnie karakteresebb de ugyanakkor sokkal karcosabb, égetőbb, ha nem vagy gyakorlott whiskys sokkal rosszabb. Mondjuk a kérdéshez semmi köze egyik whiskynek se, egy szaros kevertnél bármelyik whisky (nem whisky ízű szeszesital) komolyabb ital.
2020. máj. 8. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!