Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » A "panyolai pálinka" mitől...

A "panyolai pálinka" mitől olyan különleges, hogy lényegesen drágább, mint a "nem panyolai"?

Figyelt kérdés
Mindenhol lényegesen drágább, mint az egyéb pálinkák.

#árkülönbözet #panyolai pálinka
máj. 12. 19:01
 1/7 anonim ***** válasza:
42%
Nem különleges, egy pancsolt fos.
máj. 12. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
64%
1. Voltam a gyárban. Pancsot nem tartanak.
máj. 12. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
#2 Láttál valami olyat, ami indokolja az árkülönbözetet és nem üzemi titok?
máj. 12. 20:17
 4/7 anonim ***** válasza:
73%
#3: Minőség.
máj. 12. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Phoney ***** válasza:
55%

Semmi különleges nincs benne a többi márkás pálinkához képest (ami a pálinkánál azt jelenti, hogy a főzde nevével adják el), sőt, azok közt az aljába sorolnám, jó pálinkát szinte egyáltalán nem ittam tőlük. Egyedül a Bolyhost tartottam náluk gázabbnak ebben a mezőnyben, mert pl. a minimum "vegyes" színvonalú Pannonhalmi és Zsindelyes is jobb volt.


Olyanok, mint pl. Szicsek, Bestillo, Árpád, Agárdi, Márton és Lányai mindig is köröket vertek a Panyolaira, sőt, sokszor ismeretlenebb nevek is, mint pl. a Palotás.


Persze az is lehet, hogy lemaradtam valamiről, és hirtelen nagyon jó pálinkákat kezdtek főzni. Nem kizárt, tényleg.

máj. 12. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Minőségi pálinka mind drága főleg ha olyan alapanyagból készült ami nehezen beszerezhető.
máj. 13. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Semmi különös, szerintem kb egy Lidl-ös vegyes Snapsz szintje...
máj. 16. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!