Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Milyen olcsóbb de minőségű...

Milyen olcsóbb de minőségű bor van?

Figyelt kérdés
Nem iszom de vannak érrendszeri problémáim és minden este innék egy pohár vörösbort ami látott is szőlőt és kb. minden boltban vannak 1000ft-os kategóriában

2020. máj. 8. 04:05
 1/9 anonim ***** válasza:
70%
Magyarországon az olcsóbb borok is jónak szàmítanak.Én szerettem a Teleky borokat,habár kicsit erős
2020. máj. 8. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
75%
Nekem bikavért kellett innom vérszegénységre, legalábbis az orvos ezt javasolta.
2020. máj. 8. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
60%
Ha megoldható,akkor a legolcsóbb magánszemélytől beszerezni,aki igényes a borára.
2020. máj. 8. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
63%

Nem hülyeség, amit az utolsó ír. A termelői borok, pincéktől vett borok szerintem sokszor vannak olyan jók, mint a boltiak. Én szeretek borozni mondjuk, sokat járunk kóstolni, pincékbe is.

Ha erre nincs lehetőség, akkor Villányi /Szekszárdi borvidék, esetleg a Balatonfelvidék borai közül válogass.

1000-1500 ft között találsz Telekit, Mokost, Vylyant is. Olcsóbb sokszor, ha neten rendelsz (pl. Idrinks), mint a tescoban.

2020. máj. 8. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
La fiestd vagy a merlot amit én iszok ha nagyon olcsó kell.
2020. máj. 8. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
57%
Az szőlőt nem látott
2020. máj. 8. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%

a legolcsóbb még minőségi bor itt kezdődik.

[link]


ezalatt max fogmosásra jó.

2020. máj. 8. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
4/7 Az Auchanban ~15%-kal olcsóbb a Teleki.
2020. máj. 9. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
4/7 Az Auchanban személyesen ~15%-kal olcsóbb a Teleki, mint az Idrinks.
2020. máj. 9. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!