Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » 1500 ft kőrnyékén vagy olcsóbb...

1500 ft kőrnyékén vagy olcsóbban van valami finom bor?

Figyelt kérdés
A száraz, félédes borok eddig jobban bejöttek. Talán mert még édesből nem nagyon ittam jó félét. Mondjuk a tokai szamorodni az édes. És jó volt. De az meg inkább 2000 ft fele kacsingat, ráadásul csak 0,5l azt hiszem. Szerintem a Szent Anna sem sokkal olcsóbb. Úgy, hogy nem tudom melyik bor éri meg. Haverjaim mindig ezeket a rossz bástya borokat isszák. És már elegem van az ilyen borokból. 700-800 ft alatt nem nagyon van iható bor. De a minőségiek gondolom 1000+ ft-sek. Bár ha van valami felsőbb kategoriás. Mégis kedvezőbb árú bor akkor azt is ajánlhatjátok. Annyit írok, hogy az Egri Bikavért, Tokaji Furmintot nem szeretem!

2020. máj. 16. 18:18
 1/3 anonim ***** válasza:
pinot noir 1200, late harvest muskotály 1000,cserszegi fűszeres 1000, az a 3-400 ft plusz szerintem megéri
2020. máj. 17. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Édesből nagyon finom a Varga Pincészet Aranymetszés borai közül a késői szüretelésű olaszrizling. Akcióban ki lehet fogni 900ft-ért Tescóban, de máshol sem sokkal drágább 1200ft-nál
2020. máj. 17. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Gere-schubert Irsai Olivér

Könnyű, fehér, gyümölcsös száraz bor.

1100-1200 körül van a hiperekben.

2020. máj. 17. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!