Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Pesti lakosok! Ismertek egy...

ShiftVideo kérdése:

Pesti lakosok! Ismertek egy finom, de megfizethető éttermet a Népliget környékén?

Figyelt kérdés
Vidékről megyünk Pestre osztálykirándulásra és páran úgy döntöttünk, hogy beülnénk valahova megebédelni. Max 2-3 ezret szánnánk rá.

2018. máj. 29. 10:28
 1/5 anonim válasza:
92%
Népliget környékén minden olcsó . bárhová bemehettek enni egy árban van minden.
2018. máj. 29. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
33%
Az nem egy jó környék. Szálljatok fel a hármas metróra! Pár megállóra van a belváros, ahol kismillió jó helyet találtok, és kb. 10 perc utazás.
2018. máj. 29. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
82%
Népligettől én elmennék a lurdy házig, két megálló villamossal. Ott ilyen kifőzdés kajáldák vannak az emeleten, szerintem van köztük nagyon finom is.
2018. máj. 29. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
79%
5 perc metróval a Kálvin vagy a Deák tér, ahol 1001 normális étterem van.
2018. máj. 29. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
98%

Nyilván, de ha vidékről jönnek, nem mászkálnak egyedül, akkor a tanár nem feltétlenül engedi el őket a belvárosba (metróval!), ahol amúgy baromi könnyű eltévedni már csak az aluljárók útvesztőjében is, ha olyan vidéki gyerekekről van szó, akik amúgy nem sűrűn járnak erre.

Te tősgyökeres pesitként lehet, hogy beugrasz a belvárosba, mert ott több a kajálda, de nekem nem egy olyan vidéki (felnőtt!) ismerősöm van, akinek az is gondot okozna, hogy melyik kijáraton menjen oda, ahova akar, nemhogy még visszafelé tök másfelé kell megtalálnia az ellenkező irányt...

2018. máj. 29. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!