Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Melyik boltokban/áruházakban...

Melyik boltokban/áruházakban a legolcsóbbak az alkoholos italok?

Figyelt kérdés
Jäger, Unicum, Tátra Tea, Finlandia, Kalinka, jobb vodkák, Jack Daniels, Jim Beam, pálinkák, jobb borok, Dreher, Soproni, Heineken, jobb sörök, Becherovka és egyéb jobb piák érdekelnek

2020. máj. 21. 17:10
 1/7 anonim ***** válasza:
67%
Szerintem a Tesco / Auchan parosban, de alapvetoen kb ugyanannyi az aruk mindenhol, viszont ezekben gyakoribbak az akciok.
2020. máj. 21. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
kinai boltban találkozni kedvező árakkal, a sörök kivételével
2020. máj. 21. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
82%
Olyan nagykereskedesekben, ahol kiskereskedelemmel is foglalkoznak Tassi.hu
2020. máj. 21. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
77%
goldendrinks
2020. máj. 21. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A Spar-ban Tátra Tea és abszint kivételével mindenféle jó pia van, a legalap hétköznapitól kezdve a különlegesebb ritka fajtákig, és az áraik is elfogadható reális szintűek!
2020. máj. 23. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Metro áruházban szerintem megtalálod amit keresel, sok az akció, én söröket szoktam ott venni, ha alkoholról van szó, még a kisüzemi magyar és a nívósabb belgák is jó áron vannak.
2020. máj. 25. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Tesco
2020. máj. 25. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!