Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Egy kicsi alkoholtól is...

Egy kicsi alkoholtól is legyengülök, álmos leszek bulikban. Mit tegyek ellene?

Figyelt kérdés
Mások sokan felpörögnek, én pedig legszívesebben egy sörtől is aludnék, legalábbis ülnék, és nincs kedvem semmihez, hamar elfáradok. Persze sokszor altató hatás miatt is isszák, de én nem szeretném. Valami praktika erre?

2020. máj. 30. 00:36
 1/9 anonim ***** válasza:
61%
Ne igyál. Ennyi. 55 éves vagyok és eddigi életem során kb. 5 alkalommal ittam alkoholt, ebből egyszer voltam részeg. Nagyon nem hiányzik, a megtakarított pénz meg jól jött :)
2020. máj. 30. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
91%
Én is jártam már így (személy szerint nekem hangulat függő, hogy mennyire bírom az ivást). Igazából ha álmosodsz tőle akkor szerintem se igyál, vagy ess túl a holtponton még 1-2 felessel.
2020. máj. 30. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
80%
Ne igyál alkoholt. :D minek innál, ha belőled egy negatív érzést vált ki? Nem kötelező.
2020. máj. 30. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Mojjo ***** válasza:
73%
+1 szavazat arra, hogy ne igyál. Elég kézenfekvő megoldás. Minden szórakozóhelyen, kocsmában, mindenhol vannak alkoholmentes italok is.
2020. máj. 30. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
95%
Hídratálj. 1 korsó / pohár /feles után 2 dl víz.
2020. máj. 30. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
80%
Én ugyanígy vagyok. Nem iszom, és ennyi. Fiatalon próbáltam, belőlem kellemetlen fizikai tüneteket hoz ki akármilyen kevés ital is. Akkor minek?
2020. máj. 30. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
65%
Ha ocska helyen vagy nem kell hidratalni, ugy is vizezik a piat :)
2020. máj. 30. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
52%
Én ezért szoktam mellé kávét is inni, de az elvileg nem túl egészséges. Egy ideje viszont Kratomot szoktam inni bulikban, mert attól nem alszok be, és mégis be vagyok állva.
2020. máj. 31. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Velem is ez a helyzet. Kissé kába és lassú vagyok 2 pohár bortól is. Bár hamar elmúlik.
2020. máj. 31. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!