Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » 16 évet betöltő személynek...

16 évet betöltő személynek felnőtt vásárolhat szeses italt?

Figyelt kérdés

2020. jún. 3. 16:41
 1/6 anonim válasza:
80%
Vásárolni vásárolhat, de nem tanácsos már a 16. életévében tönkretenni a máját...
2020. jún. 3. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha a felnőtt megvásárolja a szeszesitalt, akkor akárkinek odaadhatja.
2020. jún. 3. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
97%
Felnőtt 5 évesnek is vásárolhat szeszesitalt, csak nem célszerű. :D de ha arra gondolsz, hogy megkérnél egy felnőttet, hogy vegyen neked piát, akkor igen, megveheti. Csövesek szívesen megcsinálnak ilyesmit egy kis pénzért cserébe.
2020. jún. 3. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
95%
Vendéglátó egységben nem.
2020. jún. 3. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
61%
Felnőtt vásárolhat, az a lényeg, utána már úgy sem ellenőrzik, hogy saját magának vette-e, vagy másnak adja! Viszont ha már ilyen fiatalon is inni akarsz, nem bírod megállni, akkor nincs mit szépíteni, alkoholista vagy! Egyszer engem megkért egy csávó, de nem akartam részese lenni annak, hogy tönkreteszi az életét, ezért letagadtam, hogy nagykorú vagyok! Én csak mértékkel iszom, azon kívül pedig semmilyen más káros szenvedélyem nincs, és ez meg is látszik rajtam, nem volt nehéz elhitetni! 😜
2020. jún. 9. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen.
2020. jún. 18. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!