Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Miért nem tudok sört inni?

Miért nem tudok sört inni?

Figyelt kérdés

1-2 éve nagyon bebasztam sörtől és okádtam is utána. Azóta nemtudom meginni a sört se az olyan italokat amikben érzem a kesernyés ízét márpedig ilyen sok van. Néha pedig jól esne mikor ott vagyok a haveroknál, ők söröznek és én is szívesen innék velük de nemtudok legyűrni egy pohárral se. Szerintetek mit kéne csináljak?

17/F



2020. jún. 11. 13:41
1 2
 1/14 anonim válasza:
70%
Ki fogod nőni az undorodat. Próbáld ki, hogy végigdolgozol/végigsportolsz egy egész napot, utána úgy fog gurulni a hideg sörike, hogy csak na.
2020. jún. 11. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Majd megszokod a kesernyés izt.Próbálkozz először alkoholmentessel aztán ihatsz alkoholosat de csak mértékkel mert amint olvason megvisel a seggrészegség ami egy jó dolog legalább nem leszel alkoholista
2020. jún. 11. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Kell pár év mire elfelejted. Én egyszer ittam rizstejet (nagyon ízlett), de utána elkaptam egy nagyon durva hasmenős-hányós vírust. Azóta nem tudom meginni, pedig köze nem volt hozzá.

Én legelőszőr pálinkától rúgtam be, kellett vagy 3 év mire újra lement. :D

2020. jún. 11. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Nem vagy refluxos kérdező?
2020. jún. 11. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Próbálj ki valami érdekességet, kisüzemiektől például. Találsz ízesítettet is vagy ami nem annyira sörízű. Én úgymond sörmániás vagyok volt, hogy én is "rosszul" voltam tőle, de egyszerűen számomra megutálhatatlan. Próbálkozz, hogy milyen típus ízlik.
2020. jún. 11. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Vigyél magadnak saját italt akkor, amit szeretsz. Én kipróbálnám az ízesített söröket, a Soproninak például van meggyes és málnás söre is, a málnás szerintem még csak nem is hasonlít sörre. Vagy igyál cidert, fröccsöt. Vagy akármilyen töményt bekeverve, például gin-tonik, whiskey-kóla vagy vodka-narancs. Rengeteg lehetőség van, ezekből biztosan találsz valamit ami neked is ízlik.
2020. jún. 11. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a gyors válaszokat!

4. kérdezőnek: nem nem vagyok refluxos.

Általában somersbyt meg strongbow szoktam inni, igaz ezek nem sörök de nekem nagyon ízlenek, rövidet szoktam még de azok közül se a keserűt. Egyszer megkóstoltam egy unicumot hát azthittem ott fogom elhányni magam olyan keserű volt. Jó nem vagyok nagy piás nem sűrűen járok így még nem is tapasztaltam ki teljesen mi a jó és mi nem.

2020. jún. 11. 15:25
 8/14 A kérdező kommentje:
Imádom ezt az oldalt, itt mindenki olyan kedves és normális. Mégegyszer köszi mindenkinek.
2020. jún. 11. 15:27
 9/14 anonim ***** válasza:
Uh, nekem a bodzás Somersby az új kedvenc. Ha sört próbálsz, próbald a Soproni meggysört. Hidegen. Kívancsi vagyok, neked mennyire lenne sör íze.
2020. jún. 11. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Utolsónak +1. Ha utálod is a sört, a Soproni meggy ez esetben nem lesz sör.:D
2020. jún. 11. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!