Igaz, hogy kidobnak?

Figyelt kérdés
Úgy hallottam ,hogy ha Sopronban egy kocsmába Borsodi sört kérek nem adják ki , hanem kitessékelnek a helyről.
2010. júl. 31. 15:40
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Én el tudom képzelni...kérj Sopronit és kész:D
2010. júl. 31. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
85%
Amúgy ez olyan mint az az eset amikor a Coca Cola egyik alkalmazottja Pepsit mert inni az ebédlőben,és majdnem kirúgták...
2010. júl. 31. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
hát ha ez igaz akkor simán fel lehet őket jelenteni. mert nehogy már ne ihassak olyan italt amit szeretek..az más kérdés hogy egyáltalán árulnak e. de nekem ez nagyon hihetetlen.
2010. júl. 31. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
86%
De ha pl nem adják ki akkor minek van a boltban Borsodi?Xd mert akkor csak veszteség nem?
2010. júl. 31. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Azt gondolom az üzleti szempontok ennél fontosabbak. Nehogy már egy pultos lány az egyik kocsmában rámförmedjen, mert innék a kedvenc sörömből. Nonszensz, mindkettő magyar sör, nehogy már ekkora ügyet csinálnak belőle. Nem ihat mindenki ugyanazt, nem mindenkinek ugyanolyan az ízlése.
2010. júl. 31. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Phoney ***** válasza:
100%

Szerintem akitől hallottad, ismer valakit (vagy hallotta a bátyja növérének a kutyájától:D), aki a Saját kocsmájából kizavar néha ilyenkor, mert pl utálja a borsodit.


A soproni/borsodi közti stíluskülönbségnél ez akár hihető is. Egész Sopronban biztos nincs így:D

2010. júl. 31. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
53%
szánalmas-.-
2010. aug. 1. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:

Akkor ezzel az erővel Borsodban is lenne valami gáz ha Sopronit vennék?:O

mert vettem már nem egyszer sopronit,és nem vertek meg xD

2010. aug. 2. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem dobnak ki, legfeljebb egyszerűen nem árulnak mást, csak sopronit. (amit mellesleg a heinekken gyárt)
2010. aug. 2. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Persze, és ha Bécsben párizsi szeletet kérsz, kitessékelnek Ausztriából....
2010. aug. 11. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!