Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Hogyan lehet könnyen berúgni?

Hogyan lehet könnyen berúgni?

Figyelt kérdés

Hogyan lehet gyorsan és minél kevesebb piától berúgni? Én úgy tudom, ha üres gyomorra issza az ember, akkor nincs más étel ami fel tudná szívni, vagy ha a szájában tartja sokáig az ember mivel már ott is felszívódik.

Valaki esetleg tudna még jobb módszert?



2020. jún. 25. 16:34
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
82%
Mint a pezsgőnél, a szénsav miatt hamar a fejébe száll bárkinek az alkohol.
2020. jún. 25. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
Ezt nem is hallottam még.
2020. jún. 25. 19:03
 13/20 anonim ***** válasza:
90%

2 doboz kőbányait kiöntesz egy literes korsóba, beleöntesz két féldekás tüskét, kiülsz a napra és megiszogatod.

Garantáltan elég lesz.

2020. jún. 25. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
Ja a napra mi? Még mindig nem érted. Nem azt kérdeztem hogy milyen módjai vannak a vedelésnek.
2020. jún. 25. 20:08
 15/20 anonim ***** válasza:
52%
Jó, akkor sört szívószállal, vagy töményt lapos tányérból szürcsölve.
2020. jún. 25. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
72%
Szerintem üres gyomorra egy korsó sör elég ahhoz, hogy megcsapja az ember fejét az alkohol és részeg legyen
2020. jún. 25. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
82%
Egy lafiesta édes vörös meg a jó siti narancs, szépen behűtve, kész a borancs. Beesel a kánikulából, betekersz párat, akár eszegetsz is közben, csak hogy ne legyél annyira másnapos, kábé a harmadik után elkezd melegedni, kiengedi a sok valószerűtlen összetevőt, kívánni fogod a szintén hideg rostost egy-egy szünet erejéig.
2020. jún. 25. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
82%

#16 Hát van aki nem bírja az alkoholt, akkor igen.


Éhgyomorra én öt-hat sört sem érzek meg.


Tőlem kérdezték már meg három és féldeci tömény és nyolc liter sőr után, hogy még mindig absztinens vagyok.


De kb. négy deci vodka egy liter Fantával, még evés után is kiütött.

2020. jún. 25. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:
Én nagyon bírom, volt olyan házi buli ahol fél liter viszkit simán lehúztam és alig lettem másnapos.
2020. jún. 25. 21:02
 20/20 anonim ***** válasza:
100%

Én is nagyon bírom. De a szénsavasüditővel a tömény nagyot üt.

Pont azért probáltam ki a vondka fantát, mert elötte soha nem tudtam berúgni.

2020. jún. 25. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!