Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Sör rendelése netről?

Sör rendelése netről?

Figyelt kérdés

Tudtok olyan oldalakat, ahonnét jó áron lehet külföldi vagy különlegesebb söröket rendelni? Szeretek újakat kóstolni és alapvetően a közelben lévő néhány nagyobb boltban szoktam venni őket.

Próbáltam neten is keresni, de amiket találtam, ott elég húzós árakat raktak rá. Ami mondjuk egy Lidl-ben került 300-ba, azt az oldalon 500-ért adták.

Tudtok olyat, ahol tényleg jó árak vannak? És esetleg ajánlani is olyan söröket, amiket tényleg érdemes megkóstolni? Akár olyanokat is, amik mondjuk a németeknél, cseheknél alapnak számítanak és jók.



2020. júl. 4. 02:25
 1/3 anonim ***** válasza:
85%

"Ami mondjuk egy Lidl-ben került 300-ba, azt az oldalon 500-ért adták."


Azért mert a Lidl egy nagy cég és simán tudja akció keretében ráfizetéssel adni, egy online dealer mint a onebeer meg simán csak rádobja az árra a hasznát.

2020. júl. 4. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem, kereskedés helyett inkább az a kérdés hogy milyeneket néztél, relatíve mennyire voltak "különlegesebb" fajták?! Ugyanis 120-tól kb. 330 Ft-ig inkább viszonylag átlagosabb sörök vannak, a kézműves meg egyéb fajta különleges és ritka sörök ára simán bent van a 400-1100 Ft közti tartományban! A Lidl-höz hasonlóan a Spar is nagy cég, és ott tényleg vannak különleges fajta sörök, amikért simán elkérnek 600-900 Ft-ot is!
2020. júl. 4. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szívesen segítek, mondhatni szakmabeli vagyok. Milyen árkategória érdekel?
2020. júl. 4. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!