Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Melyiket válasszam 10 Sommersb...

Melyiket válasszam 10 Sommersby vagy 4 rövid?

Figyelt kérdés

2020. júl. 7. 14:47
A kérdező szavazást indított:
10 Sommersby
4 rövid
32 szavazat
 1/9 A kérdező kommentje:
Haverokkal megyünk bulizni azért kéne.
2020. júl. 7. 14:48
 2/9 anonim ***** válasza:
85%
Egyik sem miért nem opció?
2020. júl. 7. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
5 sommersby és 2 rövid. Én 10et nem tudnék meginni állandóan a mosdóba járnék.
2020. júl. 7. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
88%
Jesszus, meg is halnék, ha 10 Somersbyt meg kéne innom. Még akkor is, ha 2 teljes napom lenne rá. Szénsavas, szétcukrozott sz@r. Az árából meg kapnál 2-3 üveg egész normális rozét, ha nem szerettek jó minőségű italokat inni.
2020. júl. 7. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
98%
Egyik se. Csak annyit innék, amennyi jól esik. Max. 2 feles, vagy 3 Sommersby.
2020. júl. 7. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
97%
10 Sommersby és tapadhatsz rá a budira.
2020. júl. 7. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
A Sommersbyben így több az alkohol, szóval ha viszonylag jól bírod akkor azt választanám. De tényleg sokat kell majd wc-re menned, persze ez nem feltétlen akkora baj. Ha kevésbé bírod az alkoholt vagy ritkán iszol akkor a 4 felest választanám. De leginkább a 3-assal értek egyet, ez tűnik ideálisnak, feltéve hogy tényleg csak ez a 2 pia játszik.
2020. júl. 7. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
97%
Nekem 2 Somersby után általában már kicsit fáj a hasam, egyszerűen nem veszi be a gyomrom. Ez azért eléggé rossz érzés mert az alkohol hatását még csak minimálisan érzem ilyenkor. Bele sem merek gondolni milyen másnapom lenne ha ettől rúgnék be. Én általában 3-4 sört iszok és utána még 2-3 rövidet, ha bulizni megyek. Ezzel pont belövőm azt a szintet, hogy ittas vagyok már, de maximálisan megmarad a kontroll nálam. Szóval lényeg a lényeg ha ezek közül lehet csak választani, akkor én a rövidre szavazok
2020. júl. 7. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
96%
4-essel értek egyet, annyi hogy én nem rozét vennék a 10 Sommersby helyett hanem sört. Egy 0.33-as Sommersby árán lehet venni egy fél literes Pilsnert vagy Krusovicét amit sokkal többre tartok mint azt a cukros vackot.
2020. júl. 7. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!