Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Szerintetek nem rövid egy...

Szerintetek nem rövid egy kicsit egy 1 órás koncert több tízezerért? (BMTH)

Figyelt kérdés

2020VOLT fesztiválon lesz Bring Me The Horizon, amire nagyon de nagyon emlennék. Viszont nekem és akivel megyek napi jegy 30ezer lenne. Oda vissza út vonattal 6000 kerekítve, és kaja-inni nincs benne.

Megnéztem youtuben hogy bmth full koncertek hol ¾, hol másfél órásak. Szerintetek megéri elmenni? Egyszer volt Mo-n a Bmth, aki volt a koncertjükön, mennyi ideig tartott kb, és megérte szerinted?



2020. jan. 31. 06:25
 1/9 A kérdező kommentje:

Még annyi, hogy kedvenc bandák egy éve legalább, és lehet megbánnám ha nem mennék el. Viszont drága, lehet rövid lesz és csalódok, és így is megbánom..:D

Csak véleményre vagyok kíváncsi, nem helyettem döntésre.

2020. jan. 31. 06:28
 2/9 anonim ***** válasza:

Én nagyon szeretem őket, de koncertre nem megyek, barátnőm full csalódott bennük, mikor látta őket. Gázak voltak, és nem valami jól ment az ének. xd

De én nem beszéllek le, voltam másik zenekaron ami nagyon rossz volt élőbe, mégis jó buli volt.

2020. jan. 31. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Fesztiválon többnyire kevesebbet játszanak a zenekarok, egy önálló koncert másfél-2 órás. Az, hogy megéri-e, te tudod. A napijegy az aznapi összes koncertet "tartalmazza", szóval, ahogy érzed.
2020. jan. 31. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Énekek kívül miért voltak gázak?:D


Hát most én meggondolták jobban hogy lehet mégsem megyek

2020. jan. 31. 13:14
 5/9 A kérdező kommentje:
*meggondoltam
2020. jan. 31. 13:14
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Tény, hogy olcsónak nem olcsó, de ha összeadod, hogy aznap több fellépőt is megnézhetsz, annyira már nem vészes. Én egy nappal korábban My Chemical Romance koncertre tervezek elmenni, ami kb. fél éve még teljesen lehetetlen küldetésnek tűnt. Szóval én nem sokat agyaltam a dolgon :D


Mi nem mondhatjuk meg neked, mit tegyél. Annyit tudok tanácsolni, hogy alaposan gondold át, mit szeretnél. Persze, annyit nem ér egy koncert, hogy anyagi csődbe verd magad, de ha tényleg akarod, és anyagilag is megoldható, akkor fuss neki. Nem tudhatod, mikor lesz még egy ilyen lehetőséged, és annak sincs sok értelme, hogy azon rágd magad, miért nem mentél. (A többi fellépő között meg lehet találsz egy új kedvencet) Komolyan beszéljétek át, megéri-e nektek.

2020. jan. 31. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Hát barátnőméknél pont "rossz volt a hangosítás", de azt mondta érdekes mód a többi zenekarnál jó volt. Azt mondta, hogy ne menjek el inkább élvezzem otthon, mert nagyon kedvelem Sykes urat, úgyhogy ne romboljam le az álmaim :D

De ahogy írják, más fellépők is lesznek, szóval ez már a te döntésed.

2020. jan. 31. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Aznap ők a headlinerek ami azt jelenti hogy 1,5 órát játszanak.
2020. febr. 3. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Hosszabb lesz a koncert valszeg mint egy óra. Érdemes a maximális időt kitölteni a fesztiválon, és megnézni a többi előadót is.

Nem drága, ha azt nézed, hogy a legmenőbb zenekarok is fellépnek, meg még száz kevésbé ismert zenész. Nem csak zenei programok várnak, nézz utána te magad is, higy mikre vanak lehetőségek.


Pár tipp:

1) reggel hattól másnap reggel nyolcig érvényes a bérleted

2) ha bújócskázol, még sokáig a fesztivál területén tudsz maradni illegálba

3) a headlinerek előtt könnyen be tudtok csempészni piát

4) Piálás előtt vért is adhattok (grátisz zsíroskenyér)

5) Ha a bejárat előtt csöveztek, egy csomó ingyen cuccot kaphattok a fesztiválra siető arcoktól. Sörtől meszkalinon át a kerékpárabroncsig (igen, ez mrgtörtént)

2020. febr. 14. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!