Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Ennyitől be lehet rúgni?

Ennyitől be lehet rúgni?

Figyelt kérdés
Fél liter kalinka 2-3 feles 48fokos pálinka és 2 feles royal. Nem akarom keverni semmivel magába iszom őket. A pálinkát már ismerem de a kalinkát nem.

2020. júl. 26. 20:08
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
70kiló vagyok az aznap nem fogok túl sokat enni, a hatás miatt nem is fogok vacsorázni. Olyan 10 körül fogom kezdeni ha számít a fáradság.
2020. júl. 26. 20:13
 2/11 anonim ***** válasza:
78%
Eszméleted fogod veszteni. 3 deci kalinkatol mar meglennel. Egyél nyugodtan, sőt muszáj. Hamarabb fogsz hányni ha irritált lesz a nyálkahártyád üresen a sok töménytől.
2020. júl. 26. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 vantel ***** válasza:
44%
Ha hirtelen iszod meg akkor még ki is üthet,ha lassan iszod és gyakorlott vagy akkor masszív jó érzést adhat.
2020. júl. 26. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
64%
Én ennyitől meghalnék. Nekem a 2-3 felesnyi pálinka bőven elég lenne ahhoz, hogy egész este jól érezzem magam. Nem is szoktam ennél egyszerre többet inni.
2020. júl. 26. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
44%
A fél liter vodka valószínűleg önmagában elég lenne.Akkor is rendesen ennél előtte.Éhesen, kiszáradva,fáradtan nem tanácsos alkoholt fogyasztani.De ha szeretsz szenvedni, akkor csak csináld.
2020. júl. 26. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
73%
Én 95kg vagyok és gyakran iszom de ez kib,szott sok :D nem mondom hogy soha nem ittam meg ennyit de még mikor 8-9 óra alatt is ittam meg úgy hogy rendesen ettem akkor is azért mondhatni "jót éreztem". Ha te ezt 70kg-san bevered mondjuk 5-6 óra alatt úgy hogy alig eszel szerintem vagy rengeteget fogsz hányni, vagy eszméletvesztés lesz a vége. Egyébként szándékosan nem enni azért hogy jól berúgj ritka nagy hülyeség, ahogy az első is mondta valószínű előbb is jön ki, de a másik hogy ezzel elég keményen gyilkolod a gyomrodat, főleg hogy töményről beszélünk. Sörből se feltétlen kellemes sokat inni éhgyomorra de a tömény az valami kegyetlen.
2020. júl. 26. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
63%

Te ha azt a fél liter Kalinkát önmagában megiszod, meg mellé még a felesek is, akkor nemhogy berúgsz, de ki is vonod magad a forgalomból kb.

Keverve amúgy kellően megborulós mennyiség ez így, de tisztán halál. Szerintem.

2020. júl. 26. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
46%
Minimum olyan leszel, mint egy másfél órás zsiráfbébi.
2020. júl. 26. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
60%
Öngyilkos akarsz lenni?Mert ez egy 70 kilós ember számara életveszélyes mennyiség.
2020. júl. 26. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Mennyi vagy, 15 éves talán, kb az a szint ez az enyitől be fogok e rugni kérdés.
2020. júl. 27. 03:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!